Analityk Jakości Danych

KRUK S.A.

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • Budowa, zasilanie i utrzymanie repozytoriów danych służących do budowy i użytkowania modeli statystycznych/uczenia maszynowego wspierających procesy biznesowe w Grupie KRUK,

  • Weryfikacja danych przekazanych przez partnerów biznesowych pod kątem ich poprawności merytorycznej i spójności,

  • Opracowywanie i wdrażanie metod/narzędzi podnoszących efektywność i stopień automatyzacji analizy danych, kontroli ich jakości i integracji w repozytoriach.

Nasze wymagania

  • Sprawne posługiwanie się programem MS Excel (m.in. tabele przestawne, funkcje tablicowe),

  • Tworzenie prostych zapytań SQL (pracujemy w MS SQL) i chęć rozwoju tych kompetencji,

  • Skrupulatność, dociekliwość (nie poprzestaniesz na tym, że dane na pierwszy rzut oka sprawiają wrażenie poprawnych),

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację,

  • Wyższe wykształcenie.

Mile widziane

  • Praktyczna umiejętność pracy z usługami integracyjnymi MSSQL (SSIS),

  • Umiejętność pracy z narzędziami skryptowymi (R/Python/SQL), chęć poszukiwania możliwości automatyzacji zadań.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o: umowę o pracę

  • Elastyczny czas pracy (można zacząć między 6:00 a 11:00)

  • Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej

  • Parking dla rowerów i samochodów (jak już wrócimy do biur)

  • Atrakcyjny pakiet benefitów dla pracowników: bezpłatna, prywatna opieka medyczna: Luxmed, dofinansowanie do karty Multisport, dodatkowe świadczenia dopasowane do Twoich potrzeb w ramach systemu kafeterii, ubezpieczenie dla pracownika na preferencyjnych warunkach

  • Możliwość udziału w ciekawych projektach

  • Możliwość rozwoju w lokalnych i międzynarodowych strukturach Grupy KRUK

  • Realny wkład w optymalizację kluczowych procesów firmy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • Kafeteria MyBenefit

KRUK S.A.

DOŁĄCZ DO NAS!

Stanowimy zgrany zespół i wierzymy, że atmosfera w pracy jest kluczem do późniejszych sukcesów.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się zespołem analityków/modelarzy, nie lubimy stać w miejscu.

Menadżerowie w całej grupie podejmują decyzje na podstawie wyników działania dostarczanych przez nas modeli.

Pracujemy zgodnie z własnymi standardami, to my opracowujemy metodyki i rozwiązania, które następnie wdrażamy w innych krajach, w których działa Grupa Kapitałowa.

Przewiń do profilu firmy