Oferta pracy

Grupa Ubezpieczeniowa UNIQA

Analityk jakości danych

Grupa Ubezpieczeniowa UNIQAO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 22 dni
    do: 06 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • analiza i profilowanie danych w celu oceny jakości danych i identyfikacji przyczyn powstawania błędów,

  • współpraca przy tworzeniu standardów zarządzania jakością danych,

  • współpraca z jednostkami Ubezpieczyciela w celu wzmacniania mechanizmów kontrolnych w zakresie kompletności i spójności przetwarzanych danych,

  • inicjowanie zmian i projektowanie rozwiązań mających na celu uszczelnienie kontroli danych wprowadzanych do systemów informatycznych,

  • aktywny udział w projektach dotyczących poprawy jakości danych,

  • biznesowa analiza wnioskowanych zmian funkcjonalnych w narzędziach wspierających monitoring i poprawę jakości danych,

  • utrzymywanie aplikacji wspomagającej zarządzanie danymi istotnymi w organizacji,

  • przygotowywanie raportów jakościowych,

  • statystyczna analiza danych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (informatyczne, ekonomiczne bądź matematyczne),

  • mile widziane doświadczenie w obszarze analizy procesów i wymagań biznesowych,

  • znajomość języka SQL i zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych, preferowana znajomość pakietu Microsoft SQL Server,

  • znajomość zagadnień związanych z data governance i data science,

  • biegła znajomość Excel,

  • mile widziane doświadczenie w obszarach związanych z profilowaniem i jakością danych lub w obszarze raportowania,

  • samodzielność i konsekwencja w działaniu;

  • znajomość języka angielskiego,

  • umiejętność współpracy w zespole.

To oferujemy

  • pracę w dynamicznym środowisku renomowanej korporacji,

  • możliwość aktywnego udziału w strategicznych dla firmy projektach,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • rozwój wiedzy merytorycznej.

Grupę UNIQA w Polsce reprezentują spółki UNIQA TU S.A. oraz UNIQA TU na Życie S.A., oferujące ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne i życiowe, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. UNIQA jest blisko klientów, zapewniając im profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze ubezpieczenia.

Doceniamy i promujemy zaangażowanie, niekonwencjonalne pomysły i działanie. Jeśli cenisz miejsce pracy, w którym ważna jest atmosfera współpracy i zaufania, zapraszamy do nas!

Przewiń do profilu firmy