Logo Pracuj.pl

Analityk Jakości Danych

ULTIMO S.A.O firmie

ULTIMO S.A.

Szczytnicka 11

Śródmieście

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • PostgreSQL

Mile widziane

  • Azure Purview

  • Azure Synapse

  • DB2

  • COGNOS

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • przetwarzanie danych w systemach produkcyjnych/testowych;
  • tworzenie i modyfikacje reguł spójności oraz jakości danych;
  • nadzorowaniem przepływu danych w systemach informatycznych Spółki;
  • mapowanie przepływów danych w systemach informatycznych Spółki;
  • zapewnienie realizacji celów biznesowych w obszarze zarządzania i jakości danych;
  • rozwój dotychczasowych narzędzi zarządzania jakością danych oraz realizację projektów w tych obszarach;
  • projektowanie narzędzi usprawniających zarządzanie danymi oraz automatyzujących procesy;
  • tworzenie automatów modyfikujących dane w systemach Spółki;
  • współpraca z przedstawicielami procesów biznesowych w celu określenia definicji danych przetwarzanych w Spółce;
  • tworzenie dokumentacji projektowej.

Nasze wymagania

  • dobrej znajomość SQL oraz pl/SQL (PostgreSQL);
  • praktycznej znajomości zagadnień jakości danych;
  • praktycznej znajomości zagadnień związanych z relacyjnymi i wielowymiarowymi bazami danych;
  • wykształcenia wyższego informatycznego lub na innych kierunkach: technicznych/matematycznych - mile widziane są również aplikacje studentów ostatnich lat studiów;
  • znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodne czytanie dokumentacji technicznej i literatury fachowej;
  • zdolności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów;
  • umiejętności pracy w zespole oraz samodzielności.

  • znajomość Azure Purview, Azure Synapse
  • znajomość DB2, COGNOS;

To oferujemy

  • umowę o pracę w stabilnej firmie, będącej częścią międzynarodowej Grupy B2Holding;
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i dużą swobodę decydowania o kształcie realizowanych zadań;
  • pracę z wykorzystaniem nowoczesnych technologii;
  • wiele wyzwań wspierających rozwój zawodowy;
  • przyjazną atmosferę pracy i partnerskie relacje;
  • pakiet pozafinansowych świadczeń (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, program kafeteryjny MyBenefit)
  • możliwość pracy zdalnej lub w systemie hybrydowym

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • strefa relaksu
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • kafeteria Mybenefit

Ultimo to ludzie dbający o relacje, otwarci na różnorodność oraz pełni pasji do kreatywnego i innowacyjnego działania. Działamy profesjonalnie i konsekwentnie realizujemy zakładane cele. Nie obawiamy się ambitnych wyzwań i szybko podejmujemy decyzje. Właśnie rozpoczynamy projekt migracji danych z on - premise do chmury. Jeśli świat danych nie jest Ci obcy, cenisz współpracę i wymianę doświadczeń w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań - dołącz do naszego zespołu Data. Gwarantujemy ciekawe i pełne wyzwań zadania w międzynarodowym zespole z wykorzystaniem technologii Azure. Jeśli chcesz mieć realny wpływ na prace projektowe - aplikuj do nas.

Analityk Jakości Danych, Szczytnicka 11, Śródmieście, Wrocław