Analityk Jakości Oprogramowania

Allianz

Allianz

Rodziny Hiszpańskich 1

Mokotów

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • Jira

  • Confluence

Mile widziane

  • JMeter, WebLoad, Selenium, Silk

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i utrzymywanie scenariuszy testowych

  • Wykonywanie testów funkcjonalnych i integracyjnych (front-end/backend)

  • Weryfikacja wymagań pod kątem przygotowania planu testów

  • Identyfikacja różnic w działaniu funkcjonalności oczekiwanych i aktualnych

  • Dokumentowanie scenariuszy testowych

  • Dbałość o wysoką jakość wytwarzanego oprogramowania

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne (ew. ostatni rok studiów)

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy jako Analityk Oprogramowania/ Tester

  • Praktyczna znajomość HTML, JSON, XML

  • Znajomość zapytań SQL

  • Znajomość narzędzi JIRA, Confluence, MS Office, SoapUi

  • Doświadczenie w weryfikacji wymagań biznesowych z perspektywy testów funkcjonalnych

  • Znajomość zagadnień z obszaru technik wytwórczych typu CD/CI

  • Umiejętność analizy wyników testów automatycznych

  • Doświadczenie w projektach prowadzonych zwinnymi metodykami np. SAFE, AGILE, SCRUM

  • Swobodna komunikacja w języku angielskim oraz czytanie i tworzenie dokumentacji technicznej

  • Odpowiedzialność, duża samodzielność, zaangażowanie

  • Znajomość narzędzi wspierających testowanie: JMeter, WebLoad, Selenium, Silk

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Rozwój zawodowy w zespole ukierunkowanym na wysoką jakość dostarczanych rozwiązań produktowych

  • Pełną wyzwań pracę w firmie o wysokiej pozycji na rynku, będącej globalnym liderem w sektorze ubezpieczeń

  • Pakiet benefitów, m.in. opieka medyczna, karta sportowo-rekreacyjna

  • Bezpłatne kursy online języka angielskiego oraz niemieckiego

  • Możliwość rozwoju pasji i zainteresowań w ramach działalności klubów sportowych i hobbystycznych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Allianz

Allianz jest miejscem dla tych, którzy nie boją się wyzwań. Miejscem wspierającym Cię w podejmowaniu inicjatyw, w którym możesz się rozwijać, a jednocześnie aktywnie wzmacniać naszą wiodącą pozycję na globalnym rynku. Troszcząc się m.in. o 85 milionów klientów prywatnych i korporacyjnych oraz ponad 142 tys. pracowników na całym świecie, Allianz promuje kulturę współpracy, działania i poszukiwania nowych rozwiązań. Najbardziej zależy nam na tym, aby klienci uznawali nas za partnera godnego zaufania i czuli się z nami bezpiecznie. Jeśli więc nie boisz się wyzwań, dołącz do Allianz

Przewiń do profilu firmy