Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk Jakości Sprzedaży

  • Cukrowa 22, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Cukrowa 22

Szczecin

Twój zakres obowiązków

Rolą Analityka Jakości Sprzedaży jest przeprowadzanie codziennych audytów z zakresu jakości rozmów telefonicznych, e-maili i ofert cenowych. Analityk dokona przeglądu i oceni zdarzenia związane z kontaktami z klientami pod kątem poprawności technicznej, zgodności z zasadami i procedurami według obowiązujących instrukcji. Analityk ma dostarczać statystyki, które pomogą ocenić poziom zaangażowania handlowca.

Typowy tydzień pracy będzie składał się z 8-godzinnych zmian dziennie, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9:00 do 17:00 w Szczecinie.

Firma zapewni dwutygodniowe szkolenie wprowadzające oraz stałą opiekę supervisora.

- Mierzenie i raportowanie wydajności jakości w dziale sprzedaży.

- Zarządzanie jakością - wpływanie na poprawę jakości sprzedaży i podnoszenie skuteczności handlowców.

- Identyfikacja potrzeb szkoleniowych handlowców podnoszących ich kwalifikacje.

- Udoskonalanie oraz tworzenie procedur i zasad przy jednoczesnym eliminowaniu barier spowalniających rozwój firmy.

Nasze wymagania

- Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym min. B2

- Biegłe posługiwanie się MS Word i Excel

- Silne umiejętności werbalne i pisemne

- Komunikacja interpersonalna na wysokim poziomie

- Preferowany dyplom ukończenia studiów wyższych lub w trakcie studiów zaocznych.

Mile widziane

Kandydat musi mieć dobre umiejętności komunikacji pisemnej i werbalnej w języku:

- Angielskim

- Każdy inny język europejski będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • ambitną pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie

  • międzynarodowe środowisko

  • możliwość rozwijania swoich kwalifikacji i realizacji własnych pomysłów

  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie o wysokiej kulturze organizacyjnej, unikalnych wyzwaniach i dużej samodzielności

  • OK System

  • Ubezpieczenie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Praca do w nowym budynku zlokalizowanym przy ul. Cukrowej.

Więcej o tym obiekcie jak i o firmie:

Przewiń do profilu firmy