Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Analityk – Klienci Korporacyjni

Pekao Faktoring Sp. z o.o.O firmie

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 11 godzin temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Analiza wniosków transakcyjnych.

  • Przygotowanie opinii do wniosków transakcyjnych.

  • Przygotowanie umów faktoringowych.

  • Wymiana informacji kredytowej – współpraca z wywiadowniami i ubezpieczycielami.

  • Udział w posiedzeniach Komitetu Faktoringowego – prezentacja opinii.

  • Współpraca z Bankiem Pekao S.A. w zakresie realizacji polityki kredytowej.

  • Udział w dostosowywaniu procedur do zmieniających się warunków funkcjonowania Spółki.

Nasze wymagania

  • Ukończone studia z zakresu ekonomii lub finansów przedsiębiorstwa (min. licencjat).

  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku analityka klientów korporacyjnych.

  • Dobra znajomość analizy finansowej i rachunkowości.

  • Zdolności analityczne.

  • Umiejętności organizacyjne i sprawność działania.

  • Bardzo dobra znajomość programu Excel.

  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Pracę pełną wyzwań oraz możliwość dalszego rozwoju zawodowego.

  • Profesjonalne narzędzia do realizacji zadań.

  • Szkolenia.

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne