Prosimy, aby Twoje zgłoszenie zawierało: CV (z zaznaczeniem wymaganych ogłoszeniem umiejętności), format tytułu maila: NAZWISKO_IMIĘ_STANOWISKO Prosimy, aby CV zawierało klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Mabion S.A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Analityk kliniczny

Mabion S.A.O firmie

Mabion S.A.

Fabryczna 17

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Udział w rozwoju/kwalifikacji/walidacji metod danych wykorzystywanych do analiz prób z badania klinicznego;

  • Analizy prób z badania klinicznego;

  • Dokumentacje pracy zgodnie z wytycznymi systemu jakości DPL

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe: biotechnologia, biologia, biochemia, diagnostyka;

  • Merytoryczne podstawy fizycznej i biologicznej charakterystyki białek rekombinowanych;

  • Znajomość języka angielskiego min. B1/B2;

  • Znajomość podstawowych technik biologii molekularnej (ELISA,PCR);

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Pewność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę;

  • Stanowisko pracy, które gwarantuje rozwój zawodowy i różnorodność zadań;

  • Indywidualny plan rozwoju zawodowego w Mabion S.A. – proponujemy ścieżki rozwoju zawodowego i awansu, które dostosowane są do możliwości i predyspozycji pracowników;

  • Pracę na najnowocześniejszym sprzęcie laboratoryjnym i w autorskich projektach;

  • Program Ambasador – Program motywacyjny dla najbardziej aktywnych pracowników). Łączy on w sobie indywidulne projekty zawodowe wraz z pakietem dodatkowych benefitów.

  • Pakiet benefitów dla wszystkich pracowników (karta sportowa, opieka medyczna, dofinansowanie do wczasów, karty podarunkowe);

  • Integracja zespołu – wspólne święta, wyjazdy i wyjścia integracyjne;

  • Przyjazne i pełne inspiracji miejsce pracy!

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • program ambasadorski

Mabion S.A.

Mabion SA to czołowa polska firma biotechnologiczna utworzona w celu wprowadzenia na rynek leków biotechnologicznych najnowszej generacji opartych na humanizowanych przeciwciałach monoklonalnych. W ciągu kilku lat Mabion posiadł kompetencję wytwarzania dowolnych leków biotechnologicznych od fazy projektowania, poprzez wybór platformy i technologii wytwarzania, aż do wyprodukowania gotowego leku. Spółka prowadzi w Łodzi prace badawczo-rozwojowe nad kilkoma lekami biotechnologicznymi, stosowanymi w leczeniu nowotworów oraz chorobach metabolicznych. W najbliższym czasie planowane jest rozpoczęcie wytwarzania leków biotechnologicznych Spółki w dużych skalach w Kompleksie Naukowo-Przemysłowym Biotechnologii Medycznej w Konstantynowie Łódzkim. Więcej informacji dostępne na www.mabion.eu

Przewiń do profilu firmy