Oferta pracy

Analityk/Konsultant w Zespole M&A

PwC

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

PwC

Polna 11

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • udział w projektach dotyczących transakcji fuzji i przejęć w różnych sektorach, zarówno sell-side jak i buy-side

  • przygotowywanie dokumentacji transakcyjnej, w tym m.in.: lista inwestorów, teaser, memorandum informacyjne, prezentacja zarządu

  • przygotowywanie i analiza modeli finansowych

  • przygotowywanie prezentacji i ofert na spotkania z potencjalnymi klientami

  • aktywne uczestniczenie w spotkaniach z klientami, inwestorami i targetami

  • dzielenie się pomysłami i kontaktami dotyczącymi potencjalnych transakcji

Nasze wymagania

  • min. rok doświadczenia zawodowego w obszarze Deals lub doświadczenie w obszarze Audytu, Advisory

  • szeroka wiedza z obszaru finansów i księgowości

  • doświadczenie w modelowaniu finansowym

  • doświadczenie w przygotowywaniu prezentacji w ppt

  • zainteresowanie transakcjami M&A, rynkiem Private Equity

  • duża otwartość, łatwość nawiązywania kontaktu

  • bardzo dobra znajomość j.angielskiego

  • bardzo dobra organizacja pracy i praca zespołowa

  • znajomość narzędzi i metod wykorzystywanych do analizy danych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • wsparcie Buddy'ego

  • swoboda leczenia

W przypadku wystąpienia problemów przy składaniu aplikacji skontaktuj się z nami pod adresem mailowym: [email protected]

Uprzejmie informujemy, iż adres mailowy [email protected] nie służy do przesyłania aplikacji.

PwC

W PwC naszym celem jest budowanie społecznego zaufania i rozwiązywanie kluczowych problemów.

Jesteśmy siecią firm działającą w 155 krajach. Zatrudniamy ponad 284 tys. osób, które dostarczają naszym klientom najwyższej jakości usługi w zakresie doradztwa biznesowego, technologicznego, podatkowo-prawnego oraz audytu.

Obecnie poszukujemy kandydatów do działu usług doradczych, na stanowisko:

Nasza oferta skierowana jest do osób zainteresowanych tematyką fuzji i przejęć na polskim i europejskim rynku. Praca w dziale Deals w Warszawie.

Przewiń do profilu firmy