Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk - Konsultant

CPOINT sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa o pracę tymczasową, umowa o staż / praktyki
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Ludwika Narbutta 40

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wypracowywanie rozwiązań i opracowywanie modeli biznesowych, strategii, planów komunikacyjnych i marketingowych

  • Przeprowadzanie analiz ilościowych i jakościowych

  • Prowadzenie badań w celu przygotowania opracowań dla sektora publicznego i klientów prywatnych w różnych obszarach – np. możliwości inwestycyjne, rynek pracy, gospodarka (lub jej poszczególne sektory jak np. FMCG), marketing, komunikacja itp.

  • Prezentowanie i przedstawianie wypracowanych produktów

  • Kontakt operacyjny z klientami

Nasze wymagania

  • Doświadczenie i/lub chęć rozwoju w zakresie pracy projektowej

  • Bardzo dobre umiejętności w zakresie narzędzi pakietu MS Office, analityczne

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Wyższe wykształcenie lub ostatnie latach studiów, preferowane z dziedzin biznesu/ekonomii lub z obszaru urbanistyki/architektury/planowania przestrzennego

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2

  • Znajomość języka polskiego na poziomie minimum C1

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie dostosowane do kompetencji i doświadczenia kandydatów oraz do realiów rynkowych

  • Codzienną pracę w małym zespole złożonym z jednymi z najbardziej doświadczonych osób w pracy dla sektora publicznego w Polsce

  • Możliwość łączenia pracy ze studiami (praca minimum w wymiarze 2/3 etatu)

  • Możliwość pracy zdalnej – również z innego miasta

  • Elastyczność godzin pracy

O nas

C.point to młoda, ambitna firma doradcza stworzona przez ekspertów rynku z ponad 20-letnim doświadczeniem w konsultingu i komunikacji. Prężnie się rozwijamy oferując swoje usługi dla sektora publicznego i prywatnego. Poszukujemy ludzi z duchem, otwartymi głowami, gotowymi na wyzwania i gotowymi na szybki rozwój. Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową (www.cdotpoint.com), gdzie opisujemy wybrane doświadczenia i zakres oferowanych usług.