Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk - Konsultant - Zarządzanie Ryzykiem Informatycznym (Zespół FSI)

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 05.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Możliwości, jakie na Ciebie czekają:

    Praca w Zespole Zarządzania Ryzykiem Informatycznym Pracując dla naszych klientów pilnujemy, by obszar IT i bezpieczeństwa informacji przyczyniały się do wzrostu wartości biznesu, zwiększenia skuteczności działania oraz ograniczenia ryzyk. Nie ograniczamy się do kwestii technologicznych – jesteśmy świadomi, jak ważne jest uwzględnienie biznesowego punktu widzenia.

    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: WAR0017X

    Twoje główne zadania:

    Dołączając do naszego zespołu będziesz brać udział w projektach audytowych i doradczych następujących obszarach:
    • audyty obszarów IT
    • przeglądy bezpieczeństwa
    • analiza środowiska informatycznego pod kątem zgodności z aktami prawnymi, w tym w szczególności pod kątem zgodności z Rozporządzeniem UE i Rady o Ochronie Danych Osobowych
    • analiza procesów biznesowych wspieranych przez systemy informatyczne
    • identyfikacja i analiza ryzyk oraz weryfikacja mechanizmów kontrolnych w systemach informatycznych
    • ocena dojrzałości procesów w obszarze IT i bezpieczeństwa
    • planowanie ciągłości działania
    • optymalizacja działań oraz wsparcie w zarządzaniu dużymi programami IT
    • IT due diligence w procesach fuzji i przejęć

    Potrzebne umiejętności i doświadczenie:

    • minimum 1 – 2 letniego doświadczenia w obszarach związanych z analizą środowiska informatycznego w zakresie m.in.: o przeprowadzenia audytów IT i bezpieczeństwa o projektowania lub weryfikacji procesów, polityk i procedur oraz mechanizmów kontrolnych w systemach informatycznych o analizy procesów biznesowych w środowisku informatycznym
    • zdolności analitycznych
    • umiejętności efektywnego zarządzania czasem
    • wyższego wykształcenia (preferowane kierunki: informatyka, ekonomia z elementami informatyki, finanse i bankowość)
    • biegłej znajomości języka angielskiego

    Twoim dodatkowym atutem będzie:

    • kwalifikacje CISA, ITIL Expert/Service Manager, CIPT
    • znajomość ITIL, COBIT, ISO/IEC 27001
    • doświadczenie zdobyte w spółkach ‘’Big 4’’ lub w instytucji finansowej w komórce: bezpieczeństwa, audytu wewnętrznego, compliance
    • wiedza oraz praktyczne doświadczenie z zakresu bezpieczeństwa danych osobowych w systemach informatycznych – data protection, data privacy
    • wiedza na temat sektora finansowego, procesów biznesowych w instytucjach finansowych oraz regulacji w zakresie bezpieczeństwa i IT

    Oferujemy:

    Kwalifikacje oraz certyfikatyRóżnorodne doświadczenie
    w różnorodnych zespołach
    Indywidulna
    mapa szkoleń
    Elastyczny czas
    i miejsce pracy
    Dedykowany
    Career Counselor
    Program EY
    Care&Wellness
    Owoce
    w biurze
    Biuro z ładnym widokiem
    i w prestiżowej lokalizacji

    Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.

    bottom
    bottom

    O EY Polska

    Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
    Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie.
    W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu. Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
    Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

    EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.