Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk / Kontroler Finansowy

CPL Jobs .

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie weryfikacji cen dla zapasów finansowych,

  • walidacja korekt wyceny oraz ocena wpływu na wycenę nowej działalności handlowej,

  • projektowanie i wdrażanie globalnej automatyzacji procesów,

  • ocena ryzyk i problemów związanych z projektami oraz zapewnienie terminowej i skutecznej realizacji,

  • współpraca z zespołami ds. kontroli produktów i kontroli wyceny we wszystkich regionach.

Wymagania pracodawcy

  • przynajmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (kontroli: finansów/produktów/wycen),

  • znajomość produktów finansowych,

  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego (C1) - warunek konieczny,

  • praktyczna znajomość programu Excel,

  • komunikatywność oraz umiejętność planowania.

Pracodawca oferuje

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - umowa o pracę,

  • tryb pracy hybrydowy (3 dni z biura, 2 dni zdalnie),

  • konkurencyjne wynagrodzenie dopasowane do posiadanego doświadczenia i umiejętności,

  • przyjazną współpracę z międzynarodowym i wielokulturowym zespołem,

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

CPL Jobs .

Cpl jest globalnym dostawcą innowacyjnych rozwiązań rekrutacyjnych i ekspertem w pozyskiwaniu i rozwoju talentów. Na co dzień pogadamy naszym kandydatom w rozwoju ich kariery oraz wspieramy naszych klientów, na rynku polskim i europejskim, w dotarciu do najlepszych talentów. Dzięki międzynarodowej sieci biur oferujemy kandydatom stały dostęp do informacji o najciekawszych projektach na rynku. Rekrutujemy w szerokim zakresie branż i funkcji: IT, Shared Service/Business Process Outsourcing, Engineering & Logistics, Sales & Marketing, Corporate finance.

Zaprojektuj z nami swoją przyszłość!

Przewiń do profilu firmy