Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Analityk - Kontroler Finansowy

Arcoffice Poland Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Specjalista

firma budowlana, która rozpoczęła swoją działalność jako Generalny Wykonawca w Polsce w 2010 roku budową Bonarka 4 Business (B4B) w Krakowie.

Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie modeli finansowych, budżetów operacyjnych oraz projektowych,
  • raportowanie wyników finansowych oraz prognoz dla poszczególnych projektów budowlanych,
  • sporządzanie prezentacji, zestawień analitycznych,
  • przygotowywanie raportów z zakresu rachunkowości finansowej i zarządczej,
  • identyfikacja potencjalnych zagrożeń oraz ryzyk budżetowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe: ekonomia, finanse, rachunkowość lub pokrewne,
  • min. 5 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w sektorze deweloperskim lub pokrewnym z branży budowlanej,
  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office, w tym zaawansowana znajomość MS Excel,
  • znajomość języka SQL,
  • dobra znajomość sektora biurowego i mieszkaniowego,
  • kwalifikacja zawodowa ACCA  - mile widziana,
  • znajomość obsługi programów księgowych – mile widziana,
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie sektora budownictwa biurowego i mieszkaniowego,
  • możliwość długofalowej współpracy,
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko w ramach powierzonego obszaru,
  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji oraz powierzonego zakresu obowiązków,
  • przyjazne środowisko pracy.

Ogłoszenie archiwalne