Analityk/ Kontroler Finansowy

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 04.06.2018
  • Ważna jeszcze 9 dni (do 04.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Spółka giełdowa „Biuro Inwestycji Kapitałowych” S.A. z siedzibą w Krakowie, działająca od 18 lat jako deweloper nieruchomości komercyjnych, w związku z intensywnym rozwojem, poszukuje osoby na stanowisko:

    ANALITYK/ KONTROLER FINANSOWY
    Miejsce pracy: Kraków

    Zakres obowiązków:

    • przygotowywanie analiz finansowych, raportów oraz prognoz finansowych;
    • przygotowywanie budżetów operacyjnych oraz weryfikacja ich realizacji;
    • udział w procesie kontroli i monitorowania ponoszonych kosztów;
    • udział w procesie zamknięcia okresów sprawozdawczych;
    • udział w procesie przygotowywania skonsolidowanych sprawozdań finansowych Grupy;
    • przygotowywanie informacji zarządczej dla Zarządu, Rady Nadzorczej oraz poszczególnych działów operacyjnych Grupy;
    • przygotowywanie zestawień oraz raportów dla instytucji zewnętrznych np. banków, funduszy, firm konsultingowych.

    Oczekiwania:

    • minimum 2- letnie doświadczenie zawodowe, preferowane w pracy na stanowisku związanym z obszarem controllingu, analiz finansowych;
    • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: rachunkowość, finanse);
    • bardzo dobra znajomość obsługi MS Office, w szczególności programu MS Excel;
    • umiejętności analityczne;
    • umiejętność doskonałej komunikacji.

    Oferujemy pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji rynkowej oraz zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

    Aplikacje prosimy przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej za pomocą przycisku Aplikuj.

    Prosimy o dopisanie do aplikacji klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z 10.05.2018 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 2018 r. poz. 1000) oraz rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku (Dz.Urz. UE L 119 z 04.05.2016 r., str. 1).
    Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.