Analityk - Kontroler Finansowy

"OMNIGATE" sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Dla naszego partnera poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis Stanowiska:

  • sporządzanie raportów zarządczych oraz finansowych dotyczących działalności operacyjnej w oparciu o wcześniej opracowane dane,
  • uczestnictwo w procesie budżetowania, planowania oraz analiza odchyleń,
  • analiza przychodów i kosztów projektów w odniesieniu do budżetu,
  • prowadzenie controllingu działalności operacyjnej,
  • współpraca z działem księgowości i działami operacyjnymi,
  • przygotowywanie i automatyzacja raportów wewnętrznych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki studiów: finanse, ekonomia, rachunkowość lub pokrewne,
  • znajomość zasad rachunkowości,
  • min. 2 lata doświadczenia w obszarze finansów
  • zaawansowana znajomość języka angielskiego,
  • zaawansowana znajomość pakietu Office,
  • mile widziana znajomość SQL,
  • doświadczenia w tworzeniu analiz i raportów,
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz właściwego wyciągania wniosków,
  • kreatywność, zaangażowanie, dokładność, sumienność, umiejętność pracy w zespole.
2 - 4 lat

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w przyjaznym i międzynarodowym środowisku,
  • pracę w zespole dynamicznych, kreatywnych i zmotywowanych osób,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • umowa o pracę lub kontrakt B2B
  • benefity pozapłacowe

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy