Oferta pracy

Analityk / Kontroler finansowy

Nice To Fit You

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Raportowanie okresowe i analiza odchyleń wykonania do planu

  • Uczestniczenie w przygotowywaniu rocznego budżetu i planów okresowych

  • Rozliczanie i monitorowanie kosztu wytworzenia, mile widziane doświadczenie przy wdrożeniu kalkulacji kosztu wytworzenia

  • Alokacja kosztów na właściwe MPK

  • Analiza procesów produkcyjnych pod kątem optymalizacji kosztowej

  • Analizowanie rentowności produktów, klientów, kanałów sprzedaży, itp.

  • Wyliczanie wskaźników finansowych i operacyjnych

  • Przygotowywanie prognoz i analiz finansowych, a także raportów na potrzeby zarządcze

  • Udział w rozwoju/wdrożeniu ERP, hurtowni danych oraz raportowania

  • Wsparcie i usprawnianie procesu raportowania, budżetowania i kontroli wewnętrznej

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjno-handlowej min 2 lata

  • Rozumienie procesów produkcyjnych i przepływu materiału w procesie produkcji

  • Bardzo dobra znajomość MS Office a w szczególności MS Excel

  • Doświadczenie w pracy na systemach ERP

  • Zdolności zarówno analitycznego jak i syntetycznego podejścia do problemu

  • Znajomość zasad wyliczania wskaźników ekonomicznych, operacyjnych i kontrolnych różnych obszarów biznesu

  • Znajomość narzędzi do raportowania (mile widziane Tableau)

  • Samodzielność w działaniu

  • Dobra komunikacja interpersonalna

  • Proaktywność i odpowiedzialność

  • Umiejętność współpracy w zespole

To oferujemy

  • Umowę B2B lub umowę o pracę

  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i posiadanych kompetencji

  • Stabilną i długotrwałą współpracę w dynamicznym i przyjaznym zespole

  • Niezbędne narzędzia pracy: smartfon, laptop

  • Udogodnienia w zakresie elastycznego czasu pracy (np. elastyczny czas pracy/ możliwość pracy hybrydowej)

  • Dobrze skomunikowane biuro

  • Zadbamy również o Twoje podniebienie - a robimy to naprawdę dobrze! :)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • posiłki pracownicze

Nice To Fit You to jedna z największych i najbardziej zaawansowanych technologicznie firm cateringowych w Polsce. Działamy na rynku od ponad 8 lat, oferując swoje usługi w kilkudziesięciu miastach w kraju.

Pod względem operacyjnym, Nice To Fit You to precyzyjna układanka procesów, działań oraz wspierających ich systemów IT, skoncentrowanych wokół tworzenia i zapewnienia klientom profesjonalności, personalizacji i wysokiej jakości oferty.

Jesteśmy zespołem młodych ludzi z pasją, którzy starają się ciągle rozwijać nowe pomysły i rozumiejąc potrzeby współczesnego pokolenia dostarczać usługę na najwyższym poziomie.

Przewiń do profilu firmy