Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk - Kontroler Finansowy

Klubokawiarnia Miau Grau

umowa o pracę, umowa zlecenie
5 00010 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
6 00011 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Kolejowa 49a, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Kolejowa 49a

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie oraz wdrożenie systemu raportowania i kontroli kosztów

  • Kontrola procesu przepływu dokumentów w organizacji

  • Kontrola ksiąg rachunkowych

  • Wykonywanie kalkulacji dotyczących oceny rentowności realizowanych i planowanych projektów

  • Organizacja i optymalizacja procesów

  • Kontrola stanów magazynowych

  • Komunikacja z księgowością w celu rozliczeń podatkowo HRowych

  • Odpowiedzialność za proces rozliczeń z kontrahentami

  • Przygotowywanie dziennych, miesięcznych i kwartalnych raportów,

Nasze wymagania

  • Tolerowanie kociego towarzystwa :)

  • Minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Język angielski na poziomie co najmniej komunikatywnym

  • Zaawansowana znajomość MS Excel

  • Zaangażowanie, kreatywność, uczciwość

To oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy

  • Możliwość pracy hybrydowej

  • Karta multisport

  • Zniżki pracownicze

  • Możliwość rozwoju oraz awansu

  • Pełna elastyczność przy wyborze formy zatrudnienia, odpowiadająca oczekiwaniom kandydata

  • Wynagrodzenie zależeć będzie od doświadczenia, ostatecznie ustalonego zakresu obowiązków oraz wymiaru pracy

O nas

Klubokawiarnia Miau Grau to wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy. Jesteśmy przytulnym miejscem, gdzie wypijesz dobrą kawę, pograsz w gry planszowe i spędzisz czas w kocim towarzystwie :)