Logo Pracuj.pl

Analityk Kontroli Jakości

VOXEL S.A.O firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie analiz fizyko-chemicznych zgodnie z obowiązującymi procedurami oraz interpretacja i raportowanie uzyskanych wyników,
  • prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej,
  • pobieranie prób materiałów wyjściowych i opakowaniowych,
  • uczestniczenie w walidacjach, weryfikacjach i transferach metod analitycznych,
  • obsługa sprzętu analitycznego (m.in. HPLC, GC, UV-VIS, IR),
  • współtworzenie i aktualizacja dokumentacji analitycznej,
  • praca w narażeniu na promieniowanie jonizujące – bez przekroczenia dopuszczalnych norm.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe chemiczne lub pokrewne,
  • znajomość metod analizy klasycznej i instrumentalnej,
  • znajomość GMP będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność analitycznego myślenia i pracy pod presją czasu,
  • zdolność samodzielnego rozwiązywania problemów analitycznych,
  • dbałość o jakość i terminowość wykonywanej pracy,
  • znajomość obsługi komputera z zakresu MS Office,
  • umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w trybie zmianowym,
  • możliwość zdobycia nowej wiedzy i umiejętności,
  • parking,
  • pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego),
  • przyjazną atmosferę w miejscu pracy.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne

Voxel S. A. - lider na rynku diagnostyki obrazowej w Polsce, oferujący kompleksowy zakres usług i produktów związanych z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć technologicznych w medycynie.

Analityk Kontroli Jakości, Kraków