Logo Pracuj.pl

Analityk Kontroli Jakości

Curtis Health Caps S.A.O firmie

Curtis Health Caps S.A.

Batorowska 52

Wysogotowo (pow. poznański)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie analiz i ocena jakościowa materiałów i produktów technikami instrumentalnymi (GC, HPLC) oraz klasycznymi
  • Wykonywanie analiz i ocena jakościowa wyników na potrzeby walidacji procesu, walidacji czyszczenia oraz metod analitycznych
  • Opracowywanie i nadzór nad dokumentacją, zgodną z wymaganiami GMP
  • Sporządzanie raportów, rejestrów
  • Prowadzenie i dokumentowanie analiz zgodnie z wymaganiami prawa farmaceutycznego
  • Przygotowywane danych potrzebnych do zwolnienia materiałów do produkcji

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe: chemia, bioinformatyka, inżynieria biomedyczna, farmacja lub pokrewne
  • min. 3 letnie doświadczenie w pracy w laboratorium fizyko-chemicznym
  • znajomość metod i obsługa aparatów HPLC, GC, ASA, IR
  • wiedza z zakresu eksploatacji systemów komputerowych
  • zdolności organizacyjne, zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • możliwość rozwoju kompetencji w branży farmaceutycznej,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • stabilne warunki zatrudnienia i przyjazną atmosferę,
  • wsparcie szkoleniowe podczas wdrażania do pracy oraz podczas realizacji codziennych obowiązków,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania swoich obowiązków

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • firmowa drużyna sportowa
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne

TWORZYMY firmę farmaceutyczną zajmującą się produkcją kontraktową wielu różnorodnych preparatów w formie kapsułek miękkich oraz form płynnych o nieustannie dobrej jakości.

Naszym największym zasobem są LUDZIE. Wyjątkowy ZESPÓŁ który tworzymy, pozwala nam osiągać założone cele

w atmosferze współpracy.

Analityk Kontroli Jakości, Batorowska 52, Wysogotowo (pow. poznański)