Kompania Piwowarska

Analityk Łańcucha Dostaw

Kompania PiwowarskaO firmie

  • Szwajcarska 11, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 14 dni
    do: 01 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Szwajcarska 11

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie efektywności procesów dystrybucyjnych Kompanii Piwowarskiej w celu maksymalizacji poziomu obsługi klienta i optymalizacji poziomu kosztów. Projektowanie i wdrażanie modeli optymalizacyjnych i narzędzi do raportowania. Udział i prowadzenie projektów optymalizacyjnych magazynowania i dystrybucji.

  • Analiza wyników oraz poszukiwanie obszarów do optymalizacji w dziale operacyjnym łańcucha dostaw

  • Cykliczny przegląd i weryfikacja efektywności używanych narzędzi raportowych

  • Tworzenie i rozwój systemów wspierających wymianę informacji

  • Prowadzenie projektów

  • Ciągła optymalizacja wydajności operacyjnej i kosztowej magazynowej w oparciu o wkład poszczególnych zespołów

  • Wspieranie zespołu operacyjnego modelami do podejmowania decyzji

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane w logistyce, matematyce, informatyce, statystyce lub pokrewne

  • umiejętność analitycznego myślenia i formułowania wniosków

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w tym znajomość VBA oraz zaawansowanych funkcji i dodatków analitycznych Excela i Accessa)

  • mile widziana znajomość transakcji i tabel SAP w obszarach MM i SD, jak również znajomość adekwatnych raportów w SAP BI/HANA

  • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej średnio-zaawansowanym

  • mile widziane doświadczenie w projektowaniu baz danych (MS Access, MS SQL Server)

To oferujemy

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę z realną możliwością awansu

  • otwartość na Twoje pomysły i możliwość wdrażania własnych rozwiązań

  • rozwój poprzez udział w projektach, współpracę z osobami z wielu obszarów łańcucha dostaw

  • konkurencyjne wynagrodzenie, niezbędne narzędzia pracy oraz pakiet benefitów oferowanych przez firmę m.in. rodzinny pakiet medyczny (prywatna opieka medyczna), pakiet sportowy, deputat piwny i wiele innych korzyści

KOMPANIA PIWOWARSKA SKUPIA TRZY BROWARY O WIELOLETNIEJ HISTORII: TYSKIE BROWARY KSIĄŻĘCE (ROK ZAŁOŻENIA - 1629), BROWAR DOJLIDY W BIAŁYMSTOKU (1768) I LECH BROWARY WIELKOPOLSKI W POZNANIU (1895). TO W NICH WARZYMY NAJCHĘTNIEJ WYBIERANE PRZEZ POLAKÓW PIWA, MIĘDZY INNYMI: ŻUBRA, TYSKIE, LECHA, DĘBOWE, REDD'SA ORAZ KOLEKCJĘ SPECJALNOŚCI KSIĄŻĘCEGO. SPRAWDZONE RECEPTURY, NATURALNE SKŁADNIKI, NIESKAZITELNA CZYSTOŚĆ W NASZYCH BROWARACH A PRZEDE WSZYSTKIM UMIEJĘTNOŚCI DOŚWIADCZONYCH PIWOWARÓW - TO WSZYSTKO SPRAWIA, ŻE WARZONE PRZEZ NAS PIWA SĄ CENIONE W POLSCE I ZA GRANICĄ. JAKO FIRMA ODPOWIEDZIALNA SPOŁECZNIE TROSZCZYMY SIĘ O LUDZI I ŚRODOWISKO WOKÓŁ NAS. REALIZUJĄC STRATEGIĘ „POSTAW NA PIWO” PROMUJEMY ODPOWIEDZIALNOŚĆ I UMIARKOWANIE W SPOŻYWANIU ALKOHOLU, SZKOLIMY SPRZEDAWCÓW, OSZCZĘDZAMY WODĘ I ENERGIĘ, WSPIERAMY ROZWÓJ NASZYCH PARTNERÓW BIZNESOWYCH I ANGAŻUJEMY SIĘ W WOLONTARIAT. MAMY ZASZCZYT BYĆ SPONSOREM WIELU LOKALNYCH KLUBÓW SPORTOWYCH, WSPIERAJĄC DYSCYPLINY TAKIE, JAK PIŁKA NOŻNA, PIŁKA RĘCZNA, HOKEJ CZY ŻUŻEL.

Przewiń do profilu firmy