Analityk-Koordynator ds. Rozwoju Łańcucha Dostaw w Regionie Europa

CEMEX Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie oraz udział w projektach ukierunkowanych na rozwój i optymalizację Łańcucha Dostaw w Regionie EMEAA,

  • Identyfikacja szans biznesowych w zakresie rozwoju usług logistycznych dla klientów trzecich oraz tworzenie planów biznesowych,

  • Kontrola oraz optymalizacja wyniku finansowego w obszarze usług logistycznych,

  • Analiza wybranych wskaźników oraz ich wpływu na koszty logistyczne,

  • Rozwój procesów oraz narzędzi optymalizujących działanie Pionu Supply Chain EMEAA.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub pokrewne (Ekonomia, Finanse, Zarządzanie, Logistyka)

  • Minimum 2 lat doświadczenia zawodowego w obszarach: finansowych, w tym kontroli/analizie wyniku operacyjnego, koordynacji projektów biznesowych lub rozwoju biznesu,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, w tym biznesowego, w mowie i piśmie co najmniej na poziomie B2 (codzienna komunikacja z międzynarodowym zespole, udział w projektach regionalnych),

  • Umiejętność prezentowania projektów, danych i raportów przy wykorzystaniu m. in. MS Excel, MS PowerPoint i innych aplikacji do wizualizacji danych, np. Power BI lub Tableau,

  • Wysokie umiejętności analityczne,

  • Znajomość procesów biznesowych oraz narzędzi wspierających procesy decyzyjne

Mile widziane

  • Mile widziana umiejętność zarządzania projektami,

  • Zdolności komunikacyjne, pozyskiwania i przetwarzania informacji,

  • Nastawienie na realizację zadań oraz konsekwencja w dążeniu do celów,

  • zarówno krótko-, jak i długoterminowych,

  • Samodzielność, inicjatywa i proaktywność w działaniu.

To oferujemy

  • Praktyczne doświadczenie w rozwijaniu projektów biznesowych w międzynarodowym środowisku,

  • Możliwość bliskiej współpracy z operacjami logistycznymi w Regionie EMEAA,

  • Szansa na rozwój kariery w międzynarodowej firmie o uznanej na całym świecie marce,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych (prywatna opieka medyczna, dodatkowy dzień wolny- Barbórka, dostęp do platformy e-learningowej, karta rekreacyjno- sportowa i wiele innych).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • dodatkowy urlop