Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Analityk / Koordynator Projektów Księgowych w Dziale Księgowości

PSA Finance Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Usprawnienia w pracy działu i prowadzenia księgowości i sprawozdawczości

  • Ulepszanie jakości i wydajności procesów księgowych z użyciem narzędzi informatycznych

  • Zapewnienie efektywności pracy przy wprowadzaniu nowych produktów i rozwiązań księgowych

  • Automatyzacja i optymalizacja procesów księgowych,

  • Obsługa baz danych

  • Wsparcie procesów raportowania

  • Koordynowanie procesu zamknięcia miesiąca

  • Udział we wdrażaniu nowych produktów

  • Interpretacja przepisów w zakresie prawa podatkowego i rachunkowości

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe: rachunkowość, finanse przedsiębiorstw lub inne ekonomiczne, poparte doświadczeniem w księgowości

  • Doświadczenie w pracy w Dziale Księgowości, w międzynarodowej instytucji finansowej / firmie leasingowej / kredytowej / pożyczkowej, najlepiej w dziale audytu firmy Wielkiej Czwórki

  • Znajomość baz danych MS Access i MS Excel

  • Znajomość co najmniej podstaw SQL

  • Zaawansowana znajomość VBA w Excel (umiejętności techniczne zostaną sprawdzone testem)

  • Znajomość podstaw księgowości / styczność z tematami księgowymi

  • Dobry j. angielski

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Rozwój w międzynarodowym środowisku pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • globalny zasięg

  • nowoczesne biuro

  • przyjazna atmosfera

  • zniżki na samochody z Grupy PSA