Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk kosztów i procesów produkcyjnych

  • Poznań, Batorowo (pow. poznański), wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 04.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    DOT2DOT SPÓŁKA AKCYJNA

    poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań, Batorowo (pow. poznański)

    Opis stanowiska:

    • Analiza i weryfikacja odchyleń kosztów materiałów i operacji dla zleceń produkcyjnych
    • Szacowanie kosztów materiałów i stawek normatywnych w oparciu o system klasy ERP
    • Analiza rentowności grup produktowych
    • Zapewnianie aktualności kosztów standardowych produktów
    • Bieżące rozliczanie zleceń produkcyjnych
    • Tworzenie budżetów, analiza i kontrola ich wykonania oraz analiza odchyleń
    • Przygotowywanie kalkulacji kosztów produkcji
    • Sporządzanie analiz i raportów produkcyjnych na potrzeby informacji zarządczej oraz wnioskowanie zmian na podstawie wniosków w tych analiz
    • Podsumowywanie pracach inwentaryzacyjnych

    Wymagania:

    • Doświadczenie na stanowisku nie jest wymagane
    • Warunek konieczny - bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
    • Analityczny sposób myślenia i samodzielność w rozwiązywaniu zadań
    • Systematyczność, terminowość, rzetelność i dyspozycyjność

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę na pełen etat
    • Stabilne warunki pracy i atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od posiadanych umiejętności
    • Możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

    Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie CV.
    Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)".

    Dziękując za zaangażowanie w przygotowanie aplikacji informujemy zainteresowanych, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
    bottom