Logo Pracuj.pl

Analityk kosztów

ISKRA Centrum Narzędzi Specjalnych Sp. z o.o.O firmie

  • Kielce
    Kielce, świętokrzyskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • udział w sporządzaniu planów, prognoz i rozliczeń finansowych,
  • przygotowywanie okresowych analiz i raportów finansowych,
  • kalkulacja kosztów produkcji oraz cen sprzedaży wyrobu,
  • analiza rentowności wyrobów,
  • rachunek kosztów działań,
  • opracowywanie wniosków inwestycyjnych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne lub finansowe (doświadczenie zawodowe będzie dodatkowym atutem),
  • biegła obsługa pakietu MS Office, w szczególności dobra znajomość praktyczna programu Excel,
  • praktyczna znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • samodzielność, sumienność, zaangażowanie, dobra organizacja pracy,
  • chęć dłuższego związania się z pracodawcą.

To oferujemy

  • Umowa o pracę na czas nieokreślony poprzedzona umową o pracę na czas określony.
  • Planowany dzień zatrudnienia: 01.09.2022.

Analityk kosztów, Kielce