Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk Kosztów Produkcji

VMG KONSTANTYNOW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wycena wyrobów gotowych oraz półfabrykatów

  • Kontrola i uzgadnianie prawidłowości wyliczania kosztu wytworzenia

  • Analiza i bieżąca kontrola kosztów produkcji wraz z analizą odchyleń

  • Kontrola struktur i danych systemowych dot. produkcji i kalkulacji

  • Analiza zleceń produkcyjnych

  • kontrola poprawności danych oraz przebiegu procesów produkcyjno-magazynowych

  • Kontrola i aktywna edycja danych systemowych

  • Przygotowywanie analiz i raportów ad-hoc

  • Aktywny udział w procesie budżetowania

  • Wykonywanie czynności związanych z zamknięciem miesiąca

  • Współpraca z działem księgowości oraz działami produkcyjnymi

  • Bieżąca współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe preferowane kierunki: finanse, rachunkowość, ekonomia lub inne

  • Znajomość zasad rachunkowości

  • Znajomość języka angielskiego

  • Doświadczenie w zakresie pracy min 1 rok w firmie produkcyjnej

  • Wysokie umiejętności analityczne, samodzielność, dokładność

  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Dobrą atmosferę w pracy

  • Dodatkowe ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

  • Pracę w firmie o ukształtowanej kulturze bezpieczeństwa

  • Pakiet opieki medycznej

  • Kartę sportową Benefit

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Grupa VMG jest nowoczesnym liderem w branży drzewnej w regionie, łączącym działalność związaną z obróbką drewna, zarządzaniem biznesem, obsługą techniczną, logistyką i rozwojem nieruchomości przemysłowych na Litwie, Białorusi oraz w innych krajach Unii Europejskiej. VMG Konstantynow Sp. z o.o. jako jedyny oddział spółki w Polsce ma swoją siedzibę w Konstantynowie Łódzkim. Nasza fabryka zajmuje się zarówno obróbką drewna, jak i produkcją mebli – aktualnie są to głównie krzesła w pełni montowane. Grupa VMG składa się z 25 przedsiębiorstw, działających na Litwie i za granicą, które zatrudniają ponad 5000 pracowników.

www.vmg.eu/pl

Przewiń do profilu firmy