Analityk kosztów w branży budowlanej i drogowej – audytor wewnętrzny

Pracuj.pl dla Firm

  • Inowrocław

    Inowrocław, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola kosztów budowlanych związanych z realizowanymi projektami,

  • Bieżący nadzór nad poprawnością wykonania budżetów projektowych, identyfikacja błędów i rozbieżności, rekomendowanie działań naprawczych,

  • Analiza odchyleń pomiędzy danymi faktycznymi a prognozowanymi w budżecie projektu,

  • Kontrolowanie budżetu w odniesieniu do harmonogramu,

  • Kontrola poszczególnych zakresów prac budowlanych,

  • Udział w procesie budżetowania i prognozowania,

Nasze wymagania

  • Ponad rok doświadczenia w analizie kosztów/controllingu – w branży budowlanej,

  • Znajomość specyfikacji robót drogowych i budowlanych,

  • Podstawowa wiedza z zakresu sporządzania kosztorysu inwestorskiego, ofertowego, podwykonawczego,

  • Umiejętność analizy projektów,

  • Umiejętność planowania kosztów projektu w powiązaniu z harmonogramem oraz jego raportowanie,

  • Umiejętność planowania i zarządzania wieloma zadaniami/projektami oraz umiejętność szybkiego reagowania.

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki studiów: ekonomia, finanse, budownictwo),

  • Praktyczna znajomość rozliczania kontraktów,

  • Biegła znajomość obsługi pakietu Office,

  • Zdolność analitycznego myślenia.

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Umowę o pracę lub Kontrakt B2B,

  • Premię miesięczne lub po realizacji konkretnego projektu,

  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop oraz telefon).

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają selekcji CV

2

Rekruter przeprowadzi z Tobą wstępną rozmowę kwalifikacyjną

3

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do pracodawcy

4

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

5

Jeżeli Pracodawca jest na TAK, skontaktuje się z Tobą

Naszym klientem jest Transpol Lider Sp. z o.o. sp. k. – firma na początku swojej działalności zajmowała się głównie świadczeniem usług transportowych w tym transportem ładunków ponadgabarytowych oraz usługami budowlanymi w zakresie budownictwa drogowego, hydrotechnicznego, budową i rekultywacją składowisk odpadów, robotami ziemnymi oraz wyburzeniami i rozbiórkami budynków. Od 2001 roku zajmuje się również wydobyciem, obróbką oraz sprzedażą kruszywa.

Przewiń do profilu firmy