Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Analityk

SIW Znak sp. z o.o.O firmie

SIW Znak sp. z o.o.

Tadeusza Kościuszki 37

Kraków

Znak to grupa wydawnicza umiejętnie łącząca działalność w obszarze kultury z biznesowym podejściem. Tworzą ją m.in.: wydawnictwa zajmujące pozycję branżowego lidera, e-commerce i jeden z najważniejszych portali społecznościowych poświęconych książkom.

We wszystkich naszych spółkach wykorzystujemy rozwiązania oparte na zaawansowanych technologiach informatycznych oraz nowoczesnym podejściu biznesowym.

Obecnie w ramach Działu Handlowego tworzymy nowe stanowisko:

Analityk

Głównym zadaniem na tym stanowisku będzie szukanie nowych rozwiązań biznesowych na podstawie analizy danych w obszarze sprzedaży i marketingu – rozwijanie analityki w zakresie sprzedaży, budowanie narzędzi analitycznych dla biznesu i modeli predykcyjnych.

Zadania na tym stanowisku to:

  • proponowanie nowych rozwiązań biznesowych na podstawie analizy danych w obszarze sprzedaży i marketingu;
  • tworzenie kompleksowych analiz wspierających kadrę zarządzającą oraz działu handlowego i marketingu;
  • samodzielne projektowanie, utrzymywanie i rozwijanie wybranych raportów;
  • modelowanie predykcyjne oraz analizy optymalizacyjne (opracowywanie modeli prognostycznych wspierających procesy operacyjne oraz rekomendacje biznesowe);
  • współpraca przy projektowaniu i budowaniu struktur hurtowni danych będących źródłem dla modeli i raportów;
  • analizowanie eksploracyjne w celu znalezienia insightów biznesowych;
  • dbanie o rzetelność danych;
  • udział w administrowaniu systemem raportowym;
  • współpraca z działem IT i pionami biznesowymi w zakresie rozwoju systemu informacji zarządczej.

Od kandydatów oczekujemy:

  • zdolności analitycznych, umiejętności wyciągania wniosków;
  • doświadczenia w zakresie analizy i interpretacji danych, szczególnie w zakresie sprzedaży i marketingu;
  • umiejętności komunikowania się z biznesem;
  • inicjatywy i samodzielności przy wyszukiwaniu trendów i odchyleń, podpowiadania obszarów wymagających optymalizacji;
  • znajomości SQL, MS Excel, Power Pivot, Power Query, Power View, VBA;
  • znajomości wybranych narzędzi analitycznych, jak Power BI, QliqView, Tableau, Google Analytics, lub innych.

Zapewniamy:

  • przyjazną niekorporacyjną atmosferę i współpracę z zespołem ciekawych ludzi;
  • realny i bezpośredni wpływ na rozwój stanowiska analitycznego;
  • dobór technologii podyktowany wymaganiami zadań;
  • dużą samodzielność;
  • umowę o pracę lub kontrakt B2B (w zależności od preferencji);
  • dofinansowane szkoleń podnoszących kwalifikacje;
  • benefity.

Jeśli spełniasz kryteria i czujesz, że to praca dla Ciebie, aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne