Oferta pracy

Analityk

Teva Operations Poland

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie analiz mikrobiologicznych  materiałów wyjściowych i produktów gotowych

  • kontrola wydziałów produkcyjnych w ramach monitoringu środowiska wytwarzania

  • próbkowanie i analizy czystości wody stosowanej w produkcji

  • praca diagnostyczna, pasaże mikrobiologiczne

  • praca ze szczepami drobnoustrojów, prowadzenie kolekcji

  • badania jałowości i żyzności mediów,

  • przygotowywanie dokumentacji jakościowej i analitycznej wg obowiązujących procedur

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe na kierunku biologicznym, biotechnologicznym

  • znajomość mikrobiologicznych technik analitycznych, pracy z materiałem sterylnym oraz pracy w klasach czystości, będzie dodatkowym atutem

  • znajomość zasad pracy w laboratorium GLP

  • znajomość oprogramowania: MS Office

  • dobra organizacja pracy

  • znajomość języka angielskiego

  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • sponsorowany pakiet usług medycznych (wraz ze stomatologiem) w przyzakładowej przychodni medycznej LuxMed

  • bonus roczny

  • fundusz Świadczeń Socjalnych (karty Multisport, pomoc na cele mieszkaniowe, dofinansowanie do wypoczynku, zapomogi, zajęcia w pobliskiej siłowni etc.)

  • pakiet „Pogodna jesień” z myślą o przyszłości od 13 miesiąca zatrudnienia

  • program ubezpieczeń grupowych dla pracowników w PZU Pomoc

  • dofinansowanie obiadów

  • owocowe wtorki

  • nagroda świąteczno-noworoczna

Teva jest światowym liderem przemysłu farmaceutycznego oraz największym na świecie producentem leków generycznych. Naszą misją jest poprawa zdrowia i zwiększanie dostępu do wysokiej jakości opieki medycznej na całym świecie. Nasz sukces zależy od naszych pracowników z ponad 60 krajów, dzięki którym dostarczamy każdego dnia największy na świecie wybór leków do 200 milionów ludzi. Nieustannie rozwijając  nasze unikalne, zróżnicowane portfolio produktów i rozwiązań, spełniamy potrzeby pacjentów i osób, które dbają o ich zdrowie. Cały czas dążymy do postępu poprzez działania badawczo-rozwojowe prowadzone w kluczowych obszarach terapeutycznych, rozwój działalności biznesowej i innowacyjność.  Dołącz do nas w naszej podróży do rozwoju.

Przewiń do profilu firmy