Logo Pracuj.pl

Analityk

Teva Operations PolandO firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie analiz mikrobiologicznych materiałów wyjściowych i produktów gotowych
  • kontrola wydziałów produkcyjnych w ramach monitoringu środowiska wytwarzania
  • próbkowanie i analizy czystości wody stosowanej w produkcji
  • praca diagnostyczna, pasaże mikrobiologiczne
  • praca ze szczepami drobnoustrojów, prowadzenie kolekcji
  • badania jałowości i żyzności mediów,
  • przygotowywanie dokumentacji jakościowej i analitycznej wg obowiązujących procedur

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe na kierunku biologicznym, biotechnologicznym
  • znajomość mikrobiologicznych technik analitycznych, pracy z materiałem sterylnym oraz pracy w klasach czystości, będzie dodatkowym atutem
  • znajomość zasad pracy w laboratorium GLP
  • znajomość oprogramowania: MS Office
  • dobra organizacja pracy
  • znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • sponsorowany pakiet usług medycznych (wraz ze stomatologiem) w przyzakładowej przychodni medycznej LuxMed
  • bonus roczny
  • fundusz Świadczeń Socjalnych (karty Multisport, pomoc na cele mieszkaniowe, dofinansowanie do wypoczynku, zapomogi, zajęcia w pobliskiej siłowni etc.)
  • pakiet „Pogodna jesień” z myślą o przyszłości od 13 miesiąca zatrudnienia
  • program ubezpieczeń grupowych dla pracowników w PZU Pomoc
  • dofinansowanie obiadów
  • owocowe wtorki
  • nagroda świąteczno-noworoczna

Teva Operations Poland

Teva jest światowym liderem przemysłu farmaceutycznego oraz największym na świecie producentem leków generycznych. Naszą misją jest poprawa zdrowia i zwiększanie dostępu do wysokiej jakości opieki medycznej na całym świecie. Nasz sukces zależy od naszych pracowników z ponad 60 krajów, dzięki którym dostarczamy każdego dnia największy na świecie wybór leków do 200 milionów ludzi. Nieustannie rozwijając nasze unikalne, zróżnicowane portfolio produktów i rozwiązań, spełniamy potrzeby pacjentów i osób, które dbają o ich zdrowie. Cały czas dążymy do postępu poprzez działania badawczo-rozwojowe prowadzone w kluczowych obszarach terapeutycznych, rozwój działalności biznesowej i innowacyjność. Dołącz do nas w naszej podróży do rozwoju.

Aktualne oferty pracodawcy
39705

Analityk, Kraków