Oferta pracy
ZPT-3159

Analityk Kredytów Hipotecznych

ALIOR BANK

ALIOR BANK

Łopuszańska 38c

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa analiza wniosków kredytowych Klientów Indywidualnych - kredyty hipoteczne,

  • analiza sytuacji ekonomiczno-finansowej oraz ocena zdolności kredytowej Klienta,

  • podejmowanie decyzji w ramach posiadanych kompetencji kredytowych,

  • formułowanie wniosków z przeprowadzonej analizy oraz przygotowywanie rekomendacji na potrzeby podjęcia decyzji przez Komitet Kredytowy,

  • współpraca z innymi jednostkami Banku w zakresie realizacji działań związanych z analizą wniosków kredytowych.

Nasze wymagania

  • wykazujesz się analitycznym myśleniem, dokładnością i skrupulatnością,

  • charakteryzujesz się bardzo dobrą organizacją pracy,

  • posiadasz doświadczenie w bankowości na stanowisku związanym z analizą kredytową Klientów Indywidualnych – kredyty hipoteczne,

  • w stopniu dobrym posługujesz się pakietem MS Office,

  • posiadasz umiejętność pracy w zespole,

  • masz doświadczenie w analizie podmiotów gospodarczych - byłoby dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • pracę w strukturach najszybciej rozwijającego się Banku w Polsce;

  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego;

  • atrakcyjny system premiowy;

  • bogaty pakiet socjalny (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, programy zniżkowe i lojalnościowe itp.)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Tak się u nas pracuje