Logo Pracuj.pl

Analityk kredytowy ds. przedsiębiorstw

DevireO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Rekrutujemy dla

Naszym klientem jest spółka specjalizująca się w finansowaniu zakupu samochodów marek oferowanych w sieci sprzedaży. Na rynku Polskim działa od 1998 roku, wspierając branżę Automotive. W związku z rozwojem firmy, poszukujemy Kandydata na stanowisko Analityka Kredytowego ds. przedsiębiorstw.

Twój zakres obowiązków

  • Ocena zdolności kredytowej i sytuacji finansowej podmiotów gospodarczych,
  • Wyznaczanie limitów kredytowych dla Dealerów i innych klientów korporacyjnych,
  • Zarządzanie limitami w systemie informatycznym.

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (finanse, rachunkowość, bankowość),
  • Doświadczenie na stanowisku analityka zajmującego się oceną zdolności kredytowej,
  • Umiejętność czytania sprawozdań finansowych,
  • Znajomość MSR na potrzeby analiz sprawozdań finansowych,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Samodzielność w pracy i umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność analitycznego myślenia, dokładność i sumienność.

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość pracy hybrydowej,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Opiekę medyczną,
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,
  • Biuro w okolicach Wyścigów Konnych Służewiec.

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru. Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Aktualne oferty pracodawcy
PL54507

Analityk kredytowy ds. przedsiębiorstw, Warszawa