Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk kredytowy

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 07.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Naj nie bierze się znikąd. Za sukcesem Grupy LOTOS stoi sztab specjalistów, pełne pasji zespoły i zaangażowani pracownicy. Dzięki najnowocześniejszym instalacjom w Europie nasza firma przerabia ponad 10 mln ton ropy rocznie. Jesteśmy liderem branży paliwowej, dbamy o bezpieczeństwo energetyczne naszego kraju, jako jeden z najlepszych pracodawców w Polsce cenimy wiedzę i doświadczenie każdego pracownika. Zostań częścią firmy, która naprawdę ma znaczenie.

    Miejsce pracy: Gdańsk
    Nr ref. 296/GL/18

    NAJWAŻNIEJSZE ZADANIA:

    • analiza zdolności kredytowej partnerów handlowych krajowych i zagranicznych
    • rekomendowanie wysokości limitu kredytowanego dla partnerów handlowych
    • bieżące śledzenie czynników mających wpływ na wiarygodność kredytową partnerów handlowych
    • rekomendowanie wysokości limitów dla partnerów finansowych
    • raportowanie wykorzystania limitów kredytowych

    CO JEST DLA NAS WAŻNE:

    • wykształcenie wyższe magisterskie, preferowane kierunki: finanse, ekonomia, matematyka
    • doświadczenie na podobnym stanowisku specjalistycznym w banku lub firmie
    • wiedza i doświadczenie z zakresu analizy kredytowej przedsiębiorstw zagranicznych w tym analiza sprawozdań finansowych
    • znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym - warunek konieczny
    • wiedza i doświadczenie z zakresu gwarancji bankowych
    • bardzo dobra znajomość i obsługa pakietu MS Office
    • umiejętność pracy i podejmowania decyzji w warunkach presji czasu
    • komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole
    • sumienność, terminowość
    • umiejętność organizacji pracy własnej
    • otwartość na nowe zadania

    CO SPRAWIA, ŻE WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ:

    • umowa o pracę
    • interesująca praca w stabilnej i rozwijającej się firmie
    • atrakcyjny pakiet Benefitów:
      - opieka medyczna i dentystyczna, dofinansowanie do wypoczynku, premia roczna, nagrody specjalne, ubezpieczenie grupowe z funduszem inwestycyjnym opłacane przez pracodawcę
      - Akademia LOTOS, szkolenia, programy rozwojowe, kultura dzielenia się wiedzą, dofinansowanie do studiów oraz nauki języków obcych
      - możliwość zakupu Karty MultiSport i OK System, zniżki na stacjach paliw LOTOS
      - firmowe sekcje sportowe, m.in.: sekcja siatkarska, żeglarska, tenisa ziemnego, piłki nożnej, kręgli, szachów oraz LOTOS Running Team
    • współpraca z wysokiej klasy specjalistami w branży naftowej
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji na stanowisku pracy

    Zapoznaj się z materiałem informacyjnym dotyczącym zagrożeń występujących na terenie Grupy LOTOS S.A.