Oferta pracy
nr ref. AKA/11/WR
Prosimy pamiętać o dołączeniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Credit Agricole Bank Polska Spółka Akcyjna z siedzibą we Wrocławiu, ul. Legnicka 48 bud. C-D, 54-202, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji bieżącego procesu rekrutacyjnego. Zgoda może być wycofana w dowolnym momencie, lecz nie wpływa to na ważność czynności wykonanych przed jej wycofaniem Jeżeli chcesz, aby Twoja kandydatura została wzięta pod uwagę w innych procesach rekrutacyjnych, prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Credit Agricole Bank Polska Spółka Akcyjna z siedzibą we Wrocławiu, ul. Legnicka 48 bud. C-D, 54-202, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych. Zgoda może być wycofana w dowolnym momencie, lecz nie wpływa to na ważność czynności wykonanych przed jej wycofaniem.

Analityk Kredytowy i Antyfraudowy

Credit Agricole Bank Polska S.A.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ważna jeszcze 9 dni
    do: 09 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Swoją pracą przyczyniasz się do ograniczenia skali oszustw i wyłudzeń w portfelu kredytowym Banku.

  • Przeprowadzasz analizę zdolności i wiarygodności kredytowej klientów

  • Samodzielnie podejmujesz decyzje kredytowe

  • Potwierdzasz autentyczność oświadczeń i dokumentów przedstawianych przez klientów

  • Identyfikujesz próby wyłudzeń kredytów

  • Wspierasz Sieć Sprzedaży w zakresie wniosków kierowanych do weryfikacji indywidualnej

  • Bierzesz udział w doskonaleniu procesów weryfikacji wniosków oraz zapobiegania fraudom kredytowym

Nasze wymagania

  • umiesz łączyć fakty i wyciągać logiczne wnioski,

  • dobrze i samodzielnie organizujesz swoją pracę,

  • umiesz podejmować decyzje i pracować pod presją czasu,

  • posiadasz dobre umiejętności komunikacyjne,

  • odpowiedzialnie podchodzisz do realizacji powierzonych zadań,

  • jesteś skrupulatny i dokładny,

  • Twoim atutem będzie znajomość produktów kredytowych i tematyki antyfraudowej oraz procesów i procedur obowiązujących w Banku.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Szkolenia i programy rozwojowe

  • Praca hybrydowa - zarówno zdalnie jak i w nowoczesnym biurze

  • Możliwość wymiany doświadczeń w ramach międzynarodowej Grupy Credit Agricole

  • Praca w organizacji, która stawia człowieka w centrum działań

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • wellbeing

Etapy rekrutacji
1

Selekcja CV

2

Spotkanie rekrutacyjne

Należymy do Grupy Crédit Agricole, która jest jedną z największych grup finansowych w Europie i na świecie. Grupa funkcjonuje nieprzerwanie od XIX wieku. Dziś to numer 1 w Europie w bancassurance i zarządzaniu aktywami. Na całym świecie jest nas już ponad 140 tysięcy osób, które wspierają klientów w 47 krajach. Pod obecną nazwą działamy od 2011 roku, ale nasza historia sięga znacznie głębiej. W latach 90-tych funkcjonowaliśmy jako Bank Świętokrzyski, a od 2001 roku, po wejściu do Polski Grupy Crédit Agricole – jako znany wielu z Was Lukas Bank.

W banku pracuje ponad 4500 osób. Znajdziecie nas w centrali we Wrocławiu i Warszawie, w Centrach Korporacyjnych w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu i Krakowie, a nasi doradcy wspierają klientów w placówkach w całej Polsce.

Jesteśmy różnorodni – pracują u nas przedstawiciele czterech pokoleń (Baby Boomers, X, Y, Z). Każdego dnia współpracujemy i wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem. Podpisaliśmy też Kartę Różnorodności. Doceniamy to, że jesteśmy z różnych miejsc i różnych pokoleń.

Stawiamy człowieka w centrum naszych działań – otrzymaliśmy certyfikat Wellbeing Leader 2020. Docenione zostały podejmowane przez nas akcje na rzecz równowagi między życiem zawodowym i prywatnym. Jesteśmy też zaangażowani społecznie i ekologicznie. Zależy nam na tym, aby było #mniejplastiku

Zapewniamy naszym pracownikom bezpieczeństwo, gwarantując stabilność zatrudnienia w tym zmieniającym się świecie. Bezpieczeństwo pracowników jest naszym priorytetem. W placówkach bankowych wdrożyliśmy zasady bezpieczeństwa zgodnie z rekomendacją GIS i Ministerstwa Zdrowia. We wszystkich naszych budynkach wdrożyliśmy zasady bezpieczeństwa i reżimu sanitarnego.

Przewiń do profilu firmy

Twój Zespół

Jesteśmy kilkunastoosobowym Zespołem w Biurze Zapobiegania Fraudom Kredytowym. Odpowiadamy za przeciwdziałanie nadużyciom oraz wymianę danych wykorzystywanych w procesie sprzedaży kredytów. Współpracujemy z jednostkami wewnętrznymi, bankami oraz innymi instytucjami zewnętrznymi (m.in. BIK oraz ZBP). Osoby w naszym zespole są odpowiedzialne za decyzje kredytowe, analizy, raportowanie oraz koordynację współpracy z podmiotami spoza naszej organizacji. Wysoko sobie cenimy i bardzo dbamy o dobrą atmosferę w naszym Zespole.

Programy dla pracowników

  • Power People to program, którego celem jest kreowanie kultury pracy, która rozwija sprawną, elastyczną i zwinną organizację, odpowiedzialną społecznie oraz wykorzystuje siłę różnorodności i wspiera energię do działania na co dzień.

  • Dzielmy się wiedzą funkcjonuje w naszym banku od 2010 roku, kiedy powstała idea projektu który miał połączyć potrzebę zgłębiania specjalistycznej wiedzy bankowej z pasją osób, które chcą dzielić się swoim doświadczeniem.

  • MOVE&CO - rozwijamy i inspirujemy naszych managerów bo MOVE&CO to Managment, Opportunities, Values, Engagement & Connect, Cooperate, Co-develop, Communicate.

  • Kompas CAriery – program, który ma na celu wsparcie rozwoju i mobilności wewnątrz organizacji. Pomagamy w wyborze wewnętrznej ścieżki kariery, organizujemy szkolenia i wspieramy w przygotowaniu do rekrutacji wewnętrznych.

  • Innovation Lab, to zespół innowacji. W nim tworzymy i testujemy nowe idee, a te wybrane następnie przekształcamy w innowacyjne rozwiązania, które przynoszą nową wartość dla nas i naszych klientów.