Oferta pracy

Analityk kredytowy klienta korporacyjnego

Santander Bank PolskaO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 18 dni
    do: 08 lip 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie własnym portfelem klientów (segment klientów o przychodach powyżej 500 mln zł lub zaangażowanie kredytowe powyżej 100 mln zł)

  • współpraca z partnerami biznesowymi przy strukturyzowaniu transakcji, przygotowywanie wniosków kredytowych, podejmowanie decyzji w ramach przyznanych indywidualnych kompetencji kredytowych oraz rekomendowanie spraw na wyższe szczeble decyzyjne, w tym prezentacja wniosków kredytowych na Komitetach Kredytowych

  • zapewnienie rentowności zarządzanego portfela i optymalizacji podejmowanego ryzyka

  • prowadzenie bieżącego monitoringu oraz wczesna identyfikacja ryzyka pojawiających się w obsługiwanym portfelu, podejmowanie działań w reakcji na zidentyfikowane ryzyka

  • odpowiedzialność za wysoką jakość rekomendacji i / lub podejmowanych decyzji kredytowych

Nasze wymagania

  • doświadczenia w rekomendowaniu i/ lub podejmowaniu decyzji kredytowych

  • bardzo dobrej znajomości analizy finansowej, zagadnień kredytowych dotyczących dużych klientów korporacyjnych. Orientacji w bieżących kwestiach ekonomicznych oraz trendach rynkowych

  • bardzo dobrej znajomości produktów kredytowych

  • umiejętności rozwiązywania problemów, wypracowywania niestandardowych rozwiązań i podejmowania decyzji optymalnych z punktu widzenia Banku

  • umiejętności współpracy w zespole, umiejętności dzielenia się wiedzą i doświadczeniem

  • samodzielności oraz bardzo dobrej organizacja pracy zapewniającej realizację powierzonych zadań

  • bardzo dobrej znajomości j. angielskiego w mowie i piśmie

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę

  • jasno określone cele i atrakcyjny system motywacyjny,

  • wewnętrzne programy rozwojowe, szkolenia, projekty, akcje,

  • prywatną opiekę zdrowotną,,

  • ofertę produktową banku na atrakcyjnych warunkach

  • możliwość wyboru spośród bogatej oferty świadczeń pozapłacowych w ramach systemu MyBenefit,

  • nasza oferta benefitowa zawiera również rozwiązania dla osób z niepełnosprawnością

  • jesteśmy otwarci na zatrudnienie osób z niepełnosprawnością

  • stosujemy najwyższe standardy zarządzania ryzykiem, dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów i świadczonych usług

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

Tak się u nas pracuje