Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk Kredytowy

"FAKTORZY" S.A.

  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie aplikacji kredytowych,

  • Analiza ryzyka transakcji faktoringowych,

  • Sporządzanie rekomendacji kredytowych,

  • Przegląd portfeli należności faktoringowych,

  • Bieżąca współpraca z zespołem sprzedaży i operacji,

  • Monitoring klientów o podwyższonym ryzyku,

  • Współpraca ze strukturami Ryzyka i Biznesu w SGB Banku,

  • Podejmowanie decyzji faktoringowych w ramach nadanych kompetencji.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w analizie transakcji faktoringowych – będzie mile widziane,

  • Doświadczenie w analizie ryzyka kredytowego przedsiębiorstw na pełnej i uproszczonej księgowości,

  • Doświadczenie w przygotowywaniu aplikacji kredytowych (zawierających analizę finansowo – ekonomiczną),

  • Dobra znajomość programów Excel i Word,

  • Doświadczenie w podejmowaniu decyzji kredytowych – będzie mile widziane,

  • Dobra organizacja pracy, umiejętność zarządzania czasem.

To oferujemy

  • Umowa o pracę,

  • Możliwość rozwoju w organizacji faktoringowej,

  • Pakiet medyczny,

  • Ubezpieczenie na życie,

  • Dobra atmosfera w pracy.