Logo Pracuj.pl

Analityk Kredytowy Premium/Large Corporate

Santander Bank PolskaO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie własnym portfelem klientów (segment klientów o przychodach powyżej 500 mln zł lub zaangażowanie kredytowe powyżej 100 mln zł)
  • współpraca z partnerami biznesowymi przy strukturyzowaniu transakcji, przygotowywanie wniosków kredytowych, podejmowanie decyzji w ramach przyznanych indywidualnych kompetencji kredytowych oraz rekomendowanie spraw na wyższe szczeble decyzyjne, w tym prezentacja wniosków kredytowych na Komitetach Kredytowych
  • zapewnienie rentowności zarządzanego portfela i optymalizacji podejmowanego ryzyka
  • prowadzenie bieżącego monitoringu oraz wczesna identyfikacja ryzyka pojawiających się w obsługiwanym portfelu, podejmowanie działań w reakcji na zidentyfikowane ryzyka
  • odpowiedzialność za wysoką jakość rekomendacji i / lub podejmowanych decyzji kredytowych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w rekomendowaniu i/ lub podejmowaniu decyzji kredytowych
  • bardzo dobra znajomość analizy finansowej, zagadnień kredytowych dotyczących dużych klientów korporacyjnych. Orientacja w bieżących kwestiach ekonomicznych oraz trendach rynkowych
  • bardzo dobra znajomość produktów kredytowych
  • umiejętność rozwiązywania problemów, wypracowywania niestandardowych rozwiązań i podejmowania decyzji optymalnych z punktu widzenia Banku
  • umiejętność współpracy w zespole, umiejętność dzielenia się wiedzą i doświadczeniem
  • samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy zapewniająca realizację powierzonych zadań
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wewnętrzne programy rozwojowe umożliwiające doskonalenie kompetencji zawodowych
  • udział w ciekawych, strategicznych projektach
  • zgrany zespół i przyjazną atmosferę
  • atrakcyjny system motywacyjny
  • pożyczki na cele mieszkaniowe
  • ofertę produktową banku na atrakcyjnych warunkach
  • prywatną opiekę zdrowotną
  • możliwość wyboru spośród bogatej oferty świadczeń pozapłacowych w ramach systemu kafeteryjnego
  • ciekawe akcje w ramach programu propagującego zdrowy styl życia „BeHealthy”
  • oferta benefitowa dla pracowników z niepełnosprawnościami
  • jesteśmy otwarci na zatrudnianie osób z niepełnosprawnościami.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • preferencyjne pożyczki
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • wyprawka szkolna
  • program rekomendacji pracowników

Analityk Kredytowy Premium/Large Corporate, Warszawa