Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk Kredytowy

  • Rumia, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 18.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Bank Rumia Spółdzielczy jest instytucją finansową z 67-letnim doświadczeniem w sprzedaży  produktów bankowych na lokalnym rynku. Zgodnie ze słowami naszej misji: „Realizujemy pomysły ludzi stąd". Ponadto w codziennych działaniach kierujemy się przyjętymi wartościami: relacje, zespół, odpowiedzialność, aktywność, doskonałość, perspektywa. Nowoczesna Centrala i jego Oddziały, konkurencyjna oferta i wysoka jakość obsługi pozwala naszemu Bankowi osiągnąć wysokie wyniki oraz szczycić się wieloma tytułami, m.in. „Gryfa Odpowiedzialności Społecznej 2016” przyznany przez władze województwa pomorskiego, godłem „Bank Spółdzielczy Roku 2015 i 2016" nadanym przez  Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej

    Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem działalności kredytowej poszukujemy pracownika na  stanowisko:

    Analityka kredytowego

    Miejsce pracy: Rumia

    Zakres zadań i odpowiedzialności:

    • Dokonywanie analizy kredytowej klienta instytucjonalnego i indywidualnego
    • Sporządzanie dokumentacji kredytowej
    • Współpraca z oddziałami w zakresie wypracowania optymalnych rozwiązań finansowych dla klientów.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe (preferowane ekonomia, finanse, bankowość lub pokrewne)
    • 5 letnie doświadczenie pracy w branży finansowej, w tym minimum 3-letniego doświadczenia na stanowisku analityka kredytowego
    • Umiejętność samodzielnego sporządzania analizy i oceny sytuacji ekonomiczno-finansowej przedsiębiorstw prowadzących uproszczoną i pełną księgowość, w tym umiejętność oceny projektów inwestycyjnych, oraz identyfikacji ryzk
    • Orientacja w zakresie bieżących trendów gospodarczych i sytuacji branży
    • Bardzo dobra znajomość programów Word i Excel
    • Umiejętność pracy pod presją czasu.

    Oferujemy:

    • stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia w ramach umowy o pracę
    • odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w stabilnej firmie
    • możliwość zdobycia nowych doświadczeń i rozwoju kwalifikacji
    • uczestniczenie w interesujących projektach
    • pakiet socjalny, w tym opieka medyczna, karty podarunkowe.

    Aplikacje (CV i list motywacyjny) prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ.

    INFORMUJEMY, ŻE SKONTAKTUJEMY SIĘ JEDYNIE Z WYBRANYMI KANDYDATAMI.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BANKU RUMIA SPÓŁDZIELCZEGO, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Wobec powyższego prosimy o zawarcie w swoim CV klauzuli o następującej treści:

    Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bank Rumia Spółdzielczy danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej / aktualnej i przyszłych rekrutacji*

    *niepotrzebne skreślić

    Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

    1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Bank Rumia Spółdzielczy z siedzibą w 84-230 Rumia ul. Morska 21.
    2. W razie pytań możesz skontaktować się z naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem iod@bankrumia.pl.
    3. Twoje dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w  ogłoszeniu oraz w przyszłych procesach rekrutacyjnych jeżeli wyraziłaś/eś na to zgodę – na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.
    4. Twoje dane osobowe mogą zostać udostępnione Firmie „Makra Doradztwo Personalne” z siedzibą w 70-241 Szczecin ul. Kopernika 6/1 w celu realizacji procesu rekrutacyjnego w zakresie testowanie i opiniowanie kandydatów na pracowników.
    5. Twoje dane osobowe przechowywane będą przez okres tej i przyszłych rekrutacji do 2 lat.
    6. Masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, w tym prawo do ich sprostowania, żądania ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Ponadto przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania podanych danych oraz cofnięcia zgody w każdym czasie. Masz także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
    7. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do  wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
    8. Administrator na podstawie danych nie dokonuje profilowania.