Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk Kredytowy

Bank Spółdzielczy w RzeszowieO firmie

Bank Spółdzielczy w Rzeszowie

płk. Leopolda Lisa-Kuli 16

Rzeszów

Twój zakres obowiązków

  • ocena zdolności kredytowej;

  • ocena wartości i adekwatności zabezpieczeń;

  • sporządzanie umów kredytowych i prawnych zabezpieczeń;

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym;

  • min. 2-letnie doświadczenie zawodowe w bankowości na stanowisku związanym z analizą kredytową;

  • umiejętność przeprowadzania analizy finansowej;

  • doświadczenie w przygotowaniu dokumentacji kredytowej;

  • umiejętność identyfikacji ryzyka;

  • znajomość finansów przedsiębiorstw;

  • zdolność do analitycznej oceny sytuacji;

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Przeszkolenie przed rozpoczęciem pracy

  • Pracę od zaraz

  • Pracę stacjonarną od poniedziałku do piątku

  • Ciekawą pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji

  • Przyjazną atmosferę pracy w doświadczonym zespole

  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia