Oferta pracy

Analityk Kredytowy SME

Pracuj.pl dla Firm

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Analiza wniosków kredytowych klientów z segmentu małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie: oceny zdolności kredytowej, poziomu ryzyka kredytowego podmiotu i transakcji kredytowej

  • Uczestnictwo w strukturyzowaniu transakcji kredytowej w zakresie warunków jej przeprowadzenia, w tym prawnych zabezpieczeń

  • Przygotowywanie rekomendacji transakcji kredytowych dla właściwych szczebli decyzyjnych

  • Współpraca z innymi jednostkami biorącymi udział w procesie kredytowym

  • Wykonywanie okresowego monitoringu sytuacji ekonomiczno- finansowej kredytobiorców w okresie kredytowania

Nasze wymagania

  • Min. 2-letnie doświadczenie w obszarze analizy wniosków kredytowych podmiotów gospodarczych z segmentu SME oraz strukturyzowania transakcji kredytowych

  • Wyższe wykształcenie ekonomiczne lub prawnicze

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Komunikatywność, dociekliwość, szybkość i dokładność w działaniu, umiejętność poszukiwania kompromisu

  • Zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Pracę w instytucji finansowej z przyjaznym środowiskiem pracy,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Możliwość pracy w modelu zdalnym,

  • Bogaty pakiet benefitów (Pakiet LuxMed, Program Multisport, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, Ubezpieczenie grupowe, Pracowniczy Program Emerytalny).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Dla naszego klienta, dużej instytucji finansowej, poszukujemy osoby na stanowisko Analityk Kredytowy SME

Przewiń do profilu firmy

Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.