Oferta pracy

Analityk Kredytowy SMT

Europejski Fundusz LeasingowyO firmie

Rekrutacja zdalna

Europejski Fundusz Leasingowy

Legnicka 48

Wrocław

Zadania i wyzwania na stanowisku:

  • analiza dokumentów do wniosku leasingowego
  • analiza ryzyka kredytowego transakcji leasingowych, w tym ocena zdolności kredytowej
  • przygotowywanie aplikacji kredytowych wraz z opinią w zakresie ryzyka kredytowego
  • przygotowywanie rekomendacji transakcji dla osób decyzyjnych
  • podejmowanie decyzji w ramach przyznanych kompetencji

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w obszarze analizy kredytowej
  • umiejętności dokonywania oceny finansowej i ekonomicznej podmiotów gospodarczych
  • znajomości zasad oceny ryzyka kredytowego
  • znajomości bieżącej sytuacji gospodarczej kraju oraz wskaźników makroekonomicznych
  • wykształcenia wyższego (preferowane kierunki ekonomiczne: finanse, bankowość) lub ostatni rok studiów magisterskich
  • umiejętności analitycznego oraz syntetycznego myślenia
  • samodzielności, dobrej organizacji pracy
  • komunikatywności, umiejętności pracy w zespole
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • znajomości obsługi pakietu MS Office
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • umowę o pracę i motywujące premie
  • ciekawe zadania i możliwość rozwoju swoich kompetencji
  • pracę w środowisku pozwalającym na zachowanie work-life balance
  • pracę w nowoczesnym kompleksie biurowym Business Garden

Oferujemy:

  • Umowę o pracę i motywujące premie
  • Realną możliwość rozwoju zawodowego m.in: poprzez uczestnictwo w interdyscyplinarnych i prestiżowych projektach Firmy,
  • Pracę w środowisku pozwalającym na zachowanie work-life balance
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Opiekę medyczną, pakiet sportowo – rekreacyjny,
  • Możliwość skorzystania z atrakcyjnej oferty pracowniczej na np. wynajem samochodu
  • Aktywności sportowe i prozdrowotne np.: Dzień bez Windy, Owocowe Czwartki, dofinansowanie do treningów sportowych, udział w zawodach
  • Pracę w centrum Wrocławia (parking rowerowy)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy