Analityk Kredytowy / Starszy Analityk Kredytowy (Finansowanie Nieruchomości)

Santander Bank Polska

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna 20 godzin
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • zarządzać i kształtować powierzony portfel klientów kredytowych w segmencie nieruchomości,

  • uczestniczyć w największych transakcjach na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce,

  • współpracować z klientami (deweloperami, inwestorami, asset i investment managerami) o globalnym zasięgu

  • przygotowywać analizy profili ryzyka transakcji/projektu w formie aplikacji kredytowych

  • strukturyzować, rekomendować i prezentować transakcje kredytowe na forach decyzyjnych

  • współpracować z innymi jednostkami organizacyjnymi w Banku, w tym jednostkami biznesowymi w pionach PBBiK oraz SCIB, a także zespołami globalnego ryzyka kredytowego Grupy Santander

  • pracować i rozwijać się w dynamicznym zespole ekspertów w dziedzinie finansowania nieruchomości oraz finansowania strukturalnego, pod okiem osób z wieloletnim doświadczeniem zarówno po stronie ryzyka, jak i biznesu,

  • uczestniczyć w szkoleniach organizowanych przez kluczowe kancelarie prawne oraz doradców rynku nieruchomości,

  • uczestniczyć w spotkaniach, konferencjach i galach rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce i CEE

Nasze wymagania

  • masz doświadczenie w przygotowywaniu, strukturyzowaniu i rekomendowaniu transakcji kredytowych dotyczących klientów z branży nieruchomości, korporacyjnych lub instytucji finansowych

  • znasz analizę finansową i zagadnienia kredytowe, poparte doświadczeniem na stanowisku związanym z prowadzeniem analiz ekonomiczno- finansowych klientów korporacyjnych i/lub instytucji finansowych

  • posługujesz się językiem angielskim umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i w piśmie (warunek konieczny)

  • posiadasz umiejętność formułowania wniosków i myślenia strategicznego, jesteś komunikatywny i otwarty na nowe wyzwania, jesteś nastawiony na rozwiązywanie problemów

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • wewnętrzne programy rozwojowe umożliwiające doskonalenie kompetencji zawodowych

  • udział w ciekawych, strategicznych projektach

  • zgrany zespół i przyjazną atmosferę

  • atrakcyjny system motywacyjny

  • pożyczki na cele mieszkaniowe

  • ofertę produktową banku na atrakcyjnych warunkach

  • prywatną opiekę zdrowotną

  • możliwość wyboru spośród bogatej oferty świadczeń pozapłacowych w ramach systemu kafeteryjnego

  • ciekawe akcje w ramach programu propagującego zdrowy styl życia „BeHealthy”

  • dofinansowanie do „Rajdu Bankowca” - wyjazdu jedynego w swoim rodzaju

  • nasza oferta benefitowa zawiera również rozwiązania dla osób z niepełnosprawnością

  • jesteśmy otwarci na zatrudnienie osób z niepełnosprawnością.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

Tak się u nas pracuje

Każdy z nas, wykonując swoje obowiązki, pomagając innym i przejmując odpowiedzialność, wywiera pozytywny wpływ na otoczenie. Osiąga codzienne, ważne sukcesy, rozwija siebie, pomaga światu iść naprzód. Jest inspiracją do zmian na lepsze. Staje się wzorem do naśladowania i autorytetem, na którym zawsze można polegać. Jest superbohaterem w swoim miejscu pracy.

Nasze sukcesy, te większe i mniejsze, nie miałyby miejsca, gdyby nie codzienne działania pracowników, osób zupełnie niezwyczajnych w tym, jak to robią.