Ta oferta pracy jest nieaktualna od 49 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk Kredytowy – umowa na zastępstwo

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 01.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Wrocław

    Zadania i wyzwania na stanowisku:

    • analiza dokumentów do wniosku leasingowego,
    • analiza ryzyka kredytowego transakcji leasingowych w tym ocena zdolności kredytowej,
    • przygotowywanie aplikacji kredytowych wraz z opinią w zakresie ryzyka kredytowego,
    • przygotowywanie rekomendacji transakcji dla osób decyzyjnych,
    • podejmowanie decyzji w ramach przyznanych kompetencji.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • min. 2 letniego doświadczenia w obszarze analizy kredytowej,
    • umiejętności dokonywania oceny finansowej i ekonomicznej podmiotów gospodarczych,
    • znajomości zasad oceny ryzyka kredytowego,
    • znajomości bieżącej sytuacji gospodarczej kraju oraz wskaźników makroekonomicznych,
    • wykształcenia wyższego (preferowane kierunki ekonomiczne: finanse, bankowość) lub ostatni rok studiów magisterskich,
    • umiejętności analitycznego oraz syntetycznego myślenia,
    • samodzielności, dobrej organizacji pracy,
    • komunikatywności, umiejętności pracy w zespole,
    • umiejętności pracy pod presją czasu,
    • znajomości obsługi pakietu MS Office,
    • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę i motywujące premie
    • ciekawe zadania i możliwość rozwoju swoich kompetencji,
    • Pracę w środowisku pozwalającym na zachowanie work-life balance
    • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
    • Pracę w centrum Wrocławia (parking rowerowy)
    bottom1
    Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o przesłanie CV za pomocą aplikacji on-line.
    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.
    Europejski Fundusz Leasingowy
    bottom