Oferta pracy

Analityk kredytowy

Santander Bank PolskaO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie własnym portfelem klientów (segment klientów o przychodach powyżej 1.2mld zł).

  • Współpraca z partnerami biznesowymi przy strukturyzowaniu transakcji, przygotowywanie wniosków kredytowych, podejmowanie decyzji w ramach przyznanych indywidualnych kompetencji kredytowych oraz rekomendowanie spraw na wyższe szczeble decyzyjne, w tym prezentacja wniosków kredytowych na Komitach Kredytowych.

  • Zapewnienie rentowności zarządzanego portfela i optymalizacji podejmowanego ryzyka.

  • Prowadzenie bieżącego monitoringu oraz wczesna identyfikacja ryzyk pojawiających się w obsługiwanym portfelu, podejmowanie działań w reakcji na zidentyfikowane ryzyka.

  • Odpowiedzialność za wysoką jakość rekomendacji i / lub podejmowanych decyzji kredytowych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w rekomendowaniu i/ lub podejmowaniu decyzji kredytowych.

  • Bardzo dobrej znajomości analizy finansowej, zagadnień kredytowych dotyczących dużych klientów korporacyjnych. Orientacji w bieżących kwestiach ekonomicznych oraz trendach rynkowych.

  • Bardzo dobrej znajomości produktów kredytowych.

  • Umiejętności rozwiązywania problemów, wypracowywania niestandardowych rozwiązań i podejmowania decyzji optymalnych z punktu widzenia Banku.

  • Umiejętności współpracy w zespole, umiejętności dzielenia się wiedzą i doświadczeniem.

  • Samodzielności oraz bardzo dobrej organizacja pracy zapewniającej realizację powierzonych zadań.

  • Dobrej znajomości j. angielskiego w mowie i piśmie.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę.

  • Jasno określone cele i atrakcyjny system motywacyjny.

  • Wewnętrzne programy rozwojowe, szkolenia, projekty, akcje.

  • Prywatną opiekę zdrowotną.

  • Ofertę produktową banku na atrakcyjnych warunkach.

  • Możliwość wyboru spośród bogatej oferty świadczeń pozapłacowych w ramach systemu MyBenefit.

  • Nasza oferta benefitowa zawiera również rozwiązania dla osób z niepełnosprawnością.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi