Oferta pracy

Analityk kredytowy

Coface Poland Insurance Service sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wyznaczanie limitów kredytowych w odpowiedzi na wnioski klientów;

  • uczestniczenie w procesie ofertowania dla potencjalnych klientów (ocena portfela kluczowych odbiorców);

  • ocena i monitoring sytuacji finansowej firm na potrzeby ubezpieczeniowe Coface;

  • wizytowanie, spotkania on-line oraz obsługa telefoniczna ubezpieczonych klientów;

  • współpraca z innymi Działami Coface w zakresie oceny ryzyka.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne (najlepiej w dziedzinie finansów, rachunkowości);

  • kilkuletnie doświadczenie na stanowisku analityka zajmującego się oceną zdolności kredytowej firm;

  • umiejętność posługiwania się językiem angielskim na poziomie średniozaawansowanym (w mowie i piśmie – min. B2);

  • prawo jazdy kategorii B;

  • mobilność (przy normalizacji sytuacji epidemiologicznej w kraju);

  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, zorientowanie na Klienta;

  • umiejętność analitycznego myślenia, dokładność i sumienność.

To oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia w prestiżowej firmie finansowej o zasięgu międzynarodowym

  • możliwość udziału w szkoleniach produktowych, kafeteryjnych i programie mentoringowym

  • dofinansowanie do karty Multisport, dofinansowanie do wczasów, ubezpieczenie grupowe oraz możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej

  • bardzo dobrą lokalizację biura (tuż przy dworcu Warszawa Zachodnia)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • komputer do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Coface Poland Insurance Service sp. z o.o.

Grupa Coface, której początki sięgają 1946 roku, jest światowym liderem w zakresie ochrony, finansowania i zarządzania należnościami. Posiadamy swoje oddziały w 67 krajach (a poprzez sieć firm partnerskich obecni jesteśmy w 100 krajach), w których usługi świadczy 4580 specjalistów. Na rynku polskim działamy od 1992 roku i jesteśmy jedyną spółką, która zarządza należnościami poprzez 4 linie biznesowe: ubezpieczenie należności, faktoring, informację handlową i windykację należności B2B.

Przewiń do profilu firmy