Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do PEAC (Poland) Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Mielżyńskiego 14, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk kredytowy

PEAC (POLAND) sp. z o.o.

  • Hrubieszowska 6A, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 20 dni
    do: 22 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Hrubieszowska 6A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Rozpatrywanie wniosków kredytowych w ramach przyznanych kompetencji

  • Przygotowywanie rekomendacji do Centrali Spółki w przypadkach przekraczających lokalne uprawnienia

  • Monitoring sytuacji finansowej klientów spółki

  • Przygotowywanie analiz dotyczących całego portfela Klientów Spółki

  • Ścisła współpraca z centralą Grupy

  • Odpowiedzialność za jakość, efektywność oraz terminowość procesu kredytowego

  • Bieżąca współpraca z działem handlowym i operacyjnym

  • Strukturyzacja warunków transakcji i zabezpieczeń

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe z zakresu finansów lub pokrewne

  • Umiejętność przeprowadzenia analizy finansowej i identyfikacji ryzyka

  • Doświadczenie w dziale kredytowym firmy leasingowej (minimum 3 lata)

  • Umiejętności analityczne oraz zdolność formułowania logicznych wniosków ,

  • Bardzo dobra znajomość obsługi MS Excel

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1

  • Odpowiedzialność, samodzielność, zaangażowanie

  • Dokładność oraz dbałość o szczegóły

  • Umiejętność pracy pod presją czasu; wielozadaniowość, dobra organizacja

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat

  • Atrakcyjny pakiet socjalny ( m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie) oraz narzędzia niezbędne od pracy

  • Możliwość rozwoju i budowania dalszej kariery zawodowej w strukturach firmy

  • Możliwość zdobywania doświadczenia w międzynarodowym środowisku i dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Premia roczna w oparciu o regulamin firmy oraz premia świąteczna

O nas

PEAC jest niezależną od sektora bankowego i producentów grupą specjalizującą się w finansowaniu sprzedaży i inwestycji we wszelkiego rodzaju środki trwałe oraz świadczeniu związanych z tym usług. Dynamiczna, efektywna i zorientowana na zaspokajanie potrzeb klientów grupa PEAC oferuje innowacyjne i inteligentne rozwiązania w zakresie finansowania, dostępne w bankowości korporacyjnej i leasingu vendorowym.