Oferta pracy

Analityk Kryminalny

PROKURATURA OKRĘGOWA W SZCZECINIE

  • Stoisława 6, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Stoisława 6

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie analiz kryminalnych przy użyciu specjalistycznego oprogramowania na podstawie akt postepowań przygotowawczych i ustalonych okoliczności sprawy oraz opracowywanie na ich podstawie wniosków końcowych,

  • obsługa udostępnionych zewnętrznych baz danych,

  • zapewnienie bezpieczeństwa przetwarzanych danych i ich ochrony,

  • opracowywanie analiz i informacji w ramach zadań IX Samodzielnego Działu do spraw Informatyzacji i Analiz Prokuratury Okręgowej w Szczecinie.

Nasze wymagania

  • pełna zdolność do czynności prawnych oraz nieposzlakowana opinia,

  • niekaralność za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe,

  • przeciwko kandydatowi nie może być prowadzone postępowanie o przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe,

  • ukończenie co najmniej studiów pierwszego stopnia i uzyskanie tytułu zawodowego,

  • stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na stanowisku objętym konkursem i pracę przy komputerze,

  • biegła znajomość obsługi komputera, w tym systemów operacyjnych Windows i aplikacji biurowych MS Office,

  • wiedza merytoryczna i umiejętności praktyczne niezbędne do realizacji zadań ujętych w opisie stanowiska,

  • umiejętności: współpracy, argumentowania, zorientowania na osiąganie celów, samodzielności i inicjatywy, analitycznego myślenia, radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych;

To oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej firmie

  • świadczenia socjalne

  • Benefity

  • karty Multisport wraz z dofinansowaniem dla pracowników

  • preferencyjne pożyczki mieszkaniowe

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dla dzieci i młodzieży

  • paczki świąteczne dla dzieci

  • dodatkowe świadczenia socjalne

PROKURATOR OKRĘGOWY W SZCZECINIE OGŁASZA DWA KONKURSY NA STAŻ URZĘDNICZY (DOCELOWE STANOWISKO: ANALITYK KRYMINALNY) W PROKURATURZE OKRĘGOWEJ W SZCZECINIE

Liczba wolnych miejsc – 1 ( wymiar etatu: 1/1- pełny etat) - konkurs o sygn. PO IV WOS 1111. 13 .2021

Liczba wolnych miejsc – 1 ( wymiar etatu: 1/1- pełny etat) - konkurs o sygn. PO IV WOS 1111. 14 .2021

Liczba wolnych miejsc – 1 ( wymiar etatu: 1/1- pełny etat) - konkurs o sygn. PO IV WOS 1111. 18 .2021

TERMIN SKŁADANIA OFERT : 25.07.2021 R. – w zakresie konkursów PO IV WOS 1111. 13 .2021 oraz PO IV WOS 1111. 14 .2021

TERMIN SKŁADANIA OFERT : 30.07.2021 R. – w zakresie konkursu PO IV WOS 1111. 18 .2021

Pełna treść ogłoszeń zawierająca szczegółowe informacje oraz wymagane dokumenty znajduje się na stronie internetowej Prokuratury Okręgowej w Szczecinie www.gov.pl/web/po-szczecin/po-iv-wos-1111-13-2021-konkurs-na-staz-urzedniczy oraz www.gov.pl/web/po-szczecin/po-iv-wos-1111-14-2021-konkurs-na-staz-urzedniczy w zakładce praca - oferty pracy i konkursy.