Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk Laboratorium Doświadczalnego

HERBAPOL WROCŁAW S.A.O firmie

  • Księcia Witolda 56, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

HERBAPOL WROCŁAW S.A.

Księcia Witolda 56

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie analiz chromatograficznych, spektroskopowych i analiz klasycznych,

  • aktywny udział w opracowywaniu i walidacji metod analitycznych,

  • prowadzenie projektów mających na celu wdrożenie nowych wyrobów, nowych technologii i nowych metod analitycznych,

  • inicjowanie prac doświadczalnych zgodnie z wymogami obowiązującymi aktualnie w przemyśle farmaceutycznym,

  • opracowywanie dokumentacji analitycznej dla materiałów wyjściowych oraz produktów gotowych,

  • współpraca z wydziałami produkcyjnymi, działami rejestracji i marketingu we wdrażaniu do portfolio firmy nowych produktów i ulepszaniu istniejących wyrobów,

  • udział we wdrażaniu zasad GMP w Laboratorium Doświadczalnym.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (farmacja, chemia),

  • roczne doświadczenie z metodami klasycznymi i instrumentalnymi, w tym HPLC,

  • praktyczna znajomość zasad opracowywania i walidacji metod analitycznych,

  • znajomość zasad opracowywania dokumentacji analitycznej zgodnie z zasadami GMP,

  • znajomość zagadnień z zakresu technologii postaci leków lub dokumentacji rejestracyjnej produktów leczniczych będzie dodatkowym atutem,

  • umiejętność pracy w zespole oraz umiejętność zarządzania czasem własnym,

  • znajomość obsługi pakietu MS Office,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2 według skali CEFR.

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie farmaceutycznej,

  • bogaty pakiet benefitów,

  • możliwość rozwoju zawodowego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Wrocławskie Zakłady Zielarskie „Herbapol” S.A. specjalizujemy się w wytwarzaniu produktów leczniczych na bazie surowców zielarskich. Jesteśmy największym producentem leków ziołowych w Polsce. Od ponad 60 lat wprowadzamy na rynek nowoczesne preparaty ziołowe, w których łączymy osiągnięcia medycyny naturalnej oraz najnowocześniejsze technologie stosowane w produkcji leków.

Przewiń do profilu firmy