Oferta pracy

Analityk Laboratorium

Johnson Matthey Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Johnson Matthey Poland Sp. z o.o.

Alberta Einsteina 6

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Kierowników Zmiany Laboratorium i innych działów JMPL w zakresie analiz laboratoryjnych w celu spełnienia wymagań klientów;

  • Postępowanie zgodnie z ustalonymi procesami laboratorium i innych działów JMPL oraz wymaganiami IMS np. IATF 16949, ISO 14001, ISO 45001, VDA 6.3, ISO 17025;

  • Realizacja strategii procesów laboratoryjnych On-Time (OT) oraz Right First Time (RFT) w stosunku do wszystkich testowanych próbek od surowców przez półprodukty po produkty finalne;

  • Przestrzeganie standardów stosowania metod analitycznych i wyposażenia laboratoryjnego w celu dostarczania skutecznych i rzetelnych pomiarów i raportów;

  • Zrozumienie i korzystanie z różnych systemów JMPL w procesie analiz laboratoryjnych próbek. Działanie zgodnie z lokalnymi interfejsami pomiędzy tymi systemami i zapewnienie integracji systemu;

  • Przestrzeganie Standardowych Elektronicznych Procedur Pracy (Electronic Standard Work Procedures ESWP) aplikowanych do odpowiednich działań laboratorium;

  • Wspieranie działań na rzecz najlepszej praktyki laboratoryjnej i ciągłego doskonalenia (Continual Improvement CI) w procesach laboratoryjnych;

  • Udział w raportowaniu KPIs w celu skutecznego monitorowania procesów laboratoryjnych, ich poprawy i wdrażania najlepszych praktyk;

  • Udział w stosowaniu systemu Total Preventive Maintenance (TPM) w procesach laboratoryjnych;

  • Wsparcie wdrażania zasad LEAN zgodnie z zasadami i politykami JMPL ( p. 5S, Kamishibai, Kanban,itp.) w procesach laboratoryjnych;

  • Zaangażowanie w Zintegrowany proces Rozwiązywania Problemów (Integrated Problem Solving IPS) w celu identyfikacji przyczyn niezgodności powstałych w wyniku działalności Laboratorium;

  • Udział w szkoleniach i działaniach rozwojowych, aby lepiej zrozumieć i wykonywać powierzone i przyszłe zadania.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe chemiczne;

  • Minimum 1 roczne doświadczenie w branży automotive lub przemyśle chemicznym;

  • Dobra znajomość analitycznych metod pomiarowych oraz sprzętu pomiarowego;

  • Znajomość wymagań normy ISO/IEC 17025;

  • Umiejętność pracy z narzędziami pakietu MS Office (w szczególności Excel), Minitab, LIMS;

  • Znajomość zintegrowanych technik rozwiązywania problemów i analizy przyczynowo-skutkowej;

  • Znajomość technik analiz statystycznych i MSA;

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację;

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

To oferujemy

Atrakcyjne wynagrodzenie;

Pracę w międzynarodowym środowisku przy realizacji ciekawych projektów;

Bogaty pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multi-Sport, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, premie świąteczne);

Możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach firmy;

Przyjazną atmosferę pracy;

Pracę w rozpoznawanej, nowoczesnej, stabilnej firmie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

Johnson Matthey specjalizuje się w zrównoważonej technologii. Korzystamy z naszej wiedzy naukowej, aby tworzyć innowacyjne produkty, które odgrywają kluczową rolę w ograniczaniu szkodliwej emisji i poprawie jakości powietrza, pomagając naszym klientom spełniać wymagania prawne na całym świecie. Jako dostawca jednej trzeciej katalizatorów w przemyśle motoryzacyjnym na całym świecie, odgrywamy istotną rolę w tworzeniu przyszłości.

Do naszego zakładu w Gliwicach poszukujemy Analityka Laboratorium, który/a dołączy do zespołu Jakości Johnson Matthey Poland.

Przewiń do profilu firmy