Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk laboratoryjny badań i analiz żywności

High International s.c.

  • Ruda Śląska

    Ruda Śląska, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Naszym Klientem jest wiodące laboratorium badawcze, które wykonuje pełen zakres analiz chemicznych z wykorzystaniem najnowocześniejszych technik laboratoryjnych. Firma specjalizuje się w analizie śladowych poziomów zanieczyszczeń organicznych w wielu różnych matrycach środowiskowych. Od wielu lat strategia firmy polega na poszerzaniu zakresu usług i zasięgu geograficznego oraz realizacji projektów na całym świecie.

Firma prowadzi innowacyjne projekty: Wspólna Planeta. Niski Ślad Węglowy. Zero Emisji. Jest jedną z najbardziej nowoczesnych firm w dziedzinie analityki laboratoryjnej dbającą o ekologię i dobro Planety.

W związku z dynamicznym rozwojem sektora badań żywności otwieramy rekrutację na stanowisko:

ANALITYK LABORATORYJNY BADAŃ I ANALIZ ŻYWNOŚCI

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie badań w zakresie analiz żywności i suplementów diety – badania jakości produktów (wartość odżywcza) oraz zanieczyszczenia (metale ciężkie, pozostałości pestycydów, obecność alergenów oraz mykotoksyn);

  • zapewnienie terminowości wykonywanych badań;

  • dbałość o prawidłowe działanie wyposażenia pomiarowo-badawczego;

  • udział w audytach zewnętrznych i wewnętrznych w zakresie wynikającym z pełnionego stanowiska pracy;

  • nadzór nad dokumentacją.

Wymagania pracodawcy

  • wyższe wykształcenie kierunkowe (chemia, analityka żywności, analityka środowiska, technologia żywności, biotechnologia lub pokrewne);

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – minimum 2 lata;

  • wiedza w zakresie metod analitycznych stosowanych w laboratorium (podstaw metrologii, działanie i wykorzystanie wyposażenia, znajomość zagadnień związanych z monitorowaniem ważności wyników badań);

  • dobra znajomość metodyk badań analitycznych (łącznie z technikami przygotowania próbek do analiz);

  • znajomość wymagań akredytacyjnych dla laboratoriów badawczych wg. PN-EN ISO/IEC 17025;

  • znajomość MS OFFICE oraz oprogramowania wykorzystywanego do badań i analiz;

  • umiejętność pracy w zespole i dobra organizacja czasu pracy;

  • komunikatywność, sumienność, dokładność i precyzja w wykonywaniu zadań;

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodne czytanie dokumentacji badawczej i metodyk jest dodatkowym atutem.

Pracodawca oferuje

  • Praca w międzynarodowej, nowoczesnej firmie z branży laboratoryjnej, o ustabilizowanej wysokiej pozycji na rynku.

  • Wysokie kompetencje merytoryczne współpracowników. Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego.

  • Przyjazna atmosfera pracy, otwarci ludzie tworzący świetny i zgrany zespół.

  • Pakiety dla Ciebie: prywatna opieka medyczna, sport, ubezpieczenie.

  • Wewnętrzny dofinansowany catering. Firmowe inicjatywy prozdrowotne i integracyjne.

  • Najwyższe europejskie standardy bezpieczeństwa pracy.

Chcesz pracować w nowoczesnej, odpowiedzialnej społecznie firmie z branży ochrony środowiska? Chcesz mieć wkład w dbałość o Ziemię?

Dołącz do nas!