Oferta pracy

Analityk Laboratoryjny

Philip Morris Polska S.A.

aleja Jana Pawła II 196

Czyżyny

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja z zespołem centralnym oraz lokalnym usprawnień systemu GOLD (system do zarządzania procesami laboratorium)

  • Prowadzenie szkoleń dla nowych użytkowników

  • Prowadzenie testów łączności (connectivity) pomiędzy systemem a aparaturą pomiarową

  • Wdrażanie raportów oraz usprawnień dla systemu GOLD

  • Projekty związane z walidacją i transferem metod analitycznych

Nasze wymagania

  • Masz wykształcenie wyższe chemiczne lub pokrewne

  • Mile widziane doświadczenie pracy na podobnym stanowisku lub podobnym systemie

  • Swobodnie pracujesz na MS Office (Excel, Word)

  • Cechuje Cię dokładność i skrupulatność

  • Umiesz szukać przyczyny źródłowej błędów procesu (mile widziane)

  • Chętnie i efektywnie pracujesz w zespole

  • Znasz język angielskiego w stopniu komunikatywnym umożliwiającym międzynarodową komunikację

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Przyzakładowa placówka medyczna tylko dla pracowników

  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Program szkoleń wprowadzających i rozwijających kompetencje

  • Kafeteria z benefitami do wyboru

  • Dofinansowanie do posiłków i firmową stołówkę

  • Bezpłatny parking samochodowy & rowerowy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • bony żywieniowe

  • przedszkole / żłobek pracowniczy

  • program rekomendacji pracowników

Twórz z nami historię

Cześć! Jesteśmy Philip Morris w Polsce i jesteśmy częścią Philip Morris International. Kiedy czytasz ten tekst my właśnie tworzymy historię – wdrażając nowe technologie budujemy przyszłość bez dymu tytoniowego.

Przewiń do profilu firmy