Ta oferta pracy jest nieaktualna od 151 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk Łańcucha Dostaw

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 20.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii o nr VG 2091/U, VG 2091/UC, Brukseli 00611-406-20180122, 00611-406-20180123 oraz Walonii W.DISP.1321, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

    Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, działającego w branży budowlano-dekoracyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Numer referencyjny: AŁD/WA/042018

    GŁÓWNE ZADANIA:

    • ocena produktywności i rentowności realizowanych operacji w łańcuchu dostaw
    • sprawowanie pieczy nad realizacją zamówień
    • prowadzenie analiz rynku oraz danych marketingowych
    • odpowiedzialność oraz weryfikacja podejmowanych działań w sektorze łańcucha dostaw

    OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW:

    • min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub francuskiego
    • biegła znajomość programu MS Excel

    Mile widziana będzie znajomość VBA, SQL oraz MS Access

    OFERUJEMY:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • zatrudnienie w międzynarodowej firmie
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji
    • bogaty pakiet kursów i szkoleń
    • kartę Multisport
    • opiekę zdrowotną w prywatnej placówce
    • szeroki pakiet ubezpieczeń na życie
    • możliwość we współzarządzaniu
    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

    Administratorem danych jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, Felczaka 11. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.